Sokół z masłem orzechowym

The Peanut Butter Falcon

2019 1 godz. 37 min.
7,3 3 064
oceny społeczności
7,3 10 1 3064
6 523
chce zobaczyć
6,6 5
ocen krytyków
{"rate":6.6,"count":5}
powrót do forum filmu Sokół z masłem orzechowym
  • Chłopak z zespołem Downa (Zachary Gottsagen) ucieka z ośrodka opiekuńczego, by spełnić swoje marzenie - chce zostać profesjonalnym zawodnikiem... wrestlingu. Zbieg okoliczności sprawia, że jego trenerem i przyjacielem zostanie drobny złodziejaszek (Shia LaBeouf)
    https://www.youtube.com/watch?v=UNl9RqjLCwc
    Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

• Falkor1 Widzę tu pewne podobieństwa do Lotu nad kukułczym gniazdem i mniejsze do Myszy i ludzie.

• smokulec A mnie te zwiastuny kojarzą się z Tomkiem Sawyerem..
    Taka współczesna wersja przygodowa. Już ze zwiastunów widać, jak świetny jest Shia, bandziorek jeden!
    Ten film jest już puszczany na festiwalach amerykańskich i już 2 razy zdobył nagrodę publiczności. Jest jak się zdaje taki trochę uroczy. Swoją premierę ma zdaje się 9 sierpnia, ale czy będzie w Polsce, wątpię...
    Dakota Johnson gra delikatnie i to mi się podoba.Ale powracając do Shii (no dobra,nie wiem, jak odmienić ), wśród miłośników tego aktora jest wielkie poruszenie ,że on wraca! Czy jesteście gotowi na pogodny, ciepły w wymowie i naturalny film o uczuciach? Ja jestem i cieszę się,że ludzie w USA tak dobrze zareagowali na zwyczajność. Z tego wniosek,że mózgi nie zostały do końca zorane bohaterami Marvela...

• dezertx ocenił(a) ten film na: 8

Kisoke jest dokładnie tak jak piszesz. Ciepły feel good movie o zwykłych ludziach.
    Shia zagrał świetnie, Dakota też niczego sobie. Mocne 8