PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803764}

Sokół z masłem orzechowym

The Peanut Butter Falcon
7,2 18 095
ocen
7,2 10 1 18095
6,6 22
oceny krytyków
Sokół z masłem orzechowym
powrót do forum filmu Sokół z masłem orzechowym

Od poczatku do konca oglada sie z Chęcią, nie ma ze "ide zrobic herbate" czy siq, po prostu sie oglada i banan na ustach. Polecam? ;) + maly motyw kina drogi. Tam nie ma slabych chwil w tym filmie, dlatego pozwolilam sobie na indywidualna, wysoka ocene + serduszko :)
Koncowka filmu niepokojąca; zdradzać jednak nie bede.

ocenił(a) film na 8
qzka

W pełni się z Tobą zgadzam,tylko nie rozumie czemu napisałaś że końcówka była niepokojąca ?.Według mnie była pozytywna,(SPOILER),w końcu przecież bohaterowie odnaleźli wolność,swoje miejsce na ziemi,oraz razem będą mogli stworzyć rodzinę ;)).Niepokojące byłoby,gdyby dziewczyna zawiozła chłopaka do miejsca z którego uciekł i na siłę zamknęliby go w jakimś ośrodku ;).

ocenił(a) film na 7
jazdowicz2666

Kto nie rozumie?

ocenił(a) film na 8
Ewiatko

Koleżanka qzka z komentarzem nad moim :D

ocenił(a) film na 7
jazdowicz2666

Ja się pytam zaczepnie Ciebie, bo zabrakło w słowie "rozumie" literki "m" na końcu, a piszesz przecież, że Ty nie rozumiesz...

ocenił(a) film na 8
Ewiatko

A spoko he he.Przepraszam że tak bardzo uraziłem tym zapomnianym M :P

ocenił(a) film na 8
Ewiatko

Teraz rozumieM o co chodzi :P

ocenił(a) film na 7
jazdowicz2666

Dziękuję za poprawkę :-)) Jestem dość wyczulona na poprawność języka polskiego :-)

ocenił(a) film na 8
Ewiatko

Proszę bardzo i dzięki za zwrócenie uwagi ;)

ocenił(a) film na 7
qzka

Co do końcówki, to jednak mam wrażenie, że to było marzenie Zaka, że jada razem na Florydę. W szpitalu Eleonore płacze, kiedy lekarz ją o czymś informuje a Zak z rezygnacją dmucha świeczki (wypowiada życzenie).

ocenił(a) film na 8
gabi_2

hmm nie wpadłam na taką interpretację końcówki ale w sumie, kurczę możesz mieć rację..choć wolałabym aby jednak doarli tak gdzie marzyli dotrzeć

ocenił(a) film na 8
aniadolan1

Jest jeszcze jedna kwestia która świadczy o takim właśnie zakończeniu. Przez film w kilku chwilach przewijają się wspomnienia Tylera z nieżyjącym ojcem. Podobna scena ma miejsce tuż przed finałem w samochodzie, kiedy to Zak wspomina jak się ściskał z Tylerem.

ocenił(a) film na 7
gabi_2

O kurde. Ciekawa interpretacja, jakże chyba słuszna :(.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones