PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803764}

Sokół z masłem orzechowym

The Peanut Butter Falcon
7,2 18 036
ocen
7,2 10 1 18036
6,6 21
ocen krytyków
Sokół z masłem orzechowym
powrót do forum filmu Sokół z masłem orzechowym

Czy film będzie wyświetlany na ekranach polskich kin? Jeśli nie, to czy ktoś ma informację gdzie można go obejrzeć?

specchio

Wątpię,że będzie w Polsce.Premiera amerykańska 9 sierpnia 2019.

Kisoke

film w PL kinach 3.01.2020

specchio

film w PL kinach 3.01.2020

_snowden

Dziękuję za tę informację! Wspaniale, że będzie wyświetlany w Polsce, chociaż dziwne, że w zimie, bo to klimat wakacyjny...
Ten film zarobił najwięcej w US jako film niezależny.,co jest absolutnym szokiem dla twórców, którzy wyglądają na całkowitych oszołomów, którzy przez przypadek zrobili film .Na Rotten Tomatoes film przyjęty entuzjastycznie.I na koniec-film jest rozważany do nagrody Oskara (może się uda) a Dakota Johnson do nagrody dla aktorki drugoplanowej(raczej na pewno się nie uda,bo ma wybitną konkurencję).

ocenił(a) film na 8
Kisoke

Zwiastun bardzo mi się spodobał i chce obejrzeć ten film. Od razu po klimacie i opisie pomyślałam, ze to taki film pod Oscara. Nie wiem jaka cala gra Dakoty będzie, ale po zwiastunie mam wrażenie, ze ona wszędzie tak samo melancholijnie mówi... nie wiem jak będzie w całym filmie, ale ta jedna kwestia w zwiastunie to miałam wrażenie, ze już ją słyszałam taką kilka razy w innych filmach.

Alvidaa

Bo to jest generalnie film pod aktora z zespołem Downa i pod Shea...Shea narozrabiał nawet na planie tego filmu, bo sikał z miejscu publicznym,był pijany, wulgarnie wypowiadał się o Afroamerykanach w Georgii i w końcu został ukarany grzywną. On ma problemy osobowościowe.Przez dłuższy czas nie grał i tym filmem powrócił.Znowu doceniono jego grę aktorską a PR-owcy trzymają go na smyczy,żeby znowu w coś nie wdepnął. Swoją drogą wydaje się z wywiadów,że jest "bardzo nieskomplikowanym człowiekiem" a tymczasem dla mnie gra bosko! Zawsze! A wydawać by się mogło,że dobra gra aktorska powinna się wiązać z jakąś głębią, ciekawą osobowością, przemyśleniami...Shea, I love YOU!!! A co do Dakoty Johnson- ma tyle samo zwolenników jak i przeciwników.Ma rzeczywiście dosyć melancholijny ,ciepły głosik dziecka.Ale gdy zawilgocą jej się oczy to ma moje serce.Bo ma w sobie taką pewną delikatną wrażliwość, która mnie bierze.Ale jest również dowcipna i oczytana.Dakota, I love YOU !!!
Jest takie moje maleńkie marzenie, które się nigdy nie spełni...Dakota Johnson ma literacko charakter Holly Golightly, bohaterki Śniadania u Tiffaniego. Oczywiście Audrey H. jest tylko jedna, ale Dakota ze swoim wdziękiem zagrałaby wspaniale.Oj, taka sobie pomarzyłam przy niedzieli. ..

_snowden

Ale polski tytuł jest dziwny. Nie chodziło przypadkiem o to, że ten sokół jest zrobiony z masła orzechowego a nie je posiada?

DeenWelt

Nie chodzi o posiadanie masła, tylko, że sokół jest posmarowany tym masłem / jak bułka z masłem (jak już zobaczysz film, to będzie jasne, a nie chcę Ci spoilerować)

specchio

Kino nowe horyzonty Wrocław 27.12

ocenił(a) film na 7
specchio

PREMIERY: 3 stycznia 2020 (Polska) 9 marca 2019 (świat)

ocenił(a) film na 7
specchio

Jeszcze pół miesiąca temu wyświetlany był zwiastun Sokoła z masłem orzechowym w kinie Cinema City, a dzisiaj nie widzę tego filmu w repertuarze tego kina :')

ocenił(a) film na 7
Usuuui

Standard. Nie pierwszy to film, który w ostatniej chwili znika z afisza. Nawet w swoim newsletterze go zapowiadali z premierą na 3 stycznia, a teraz nie ma go nawet w premierach od 10 stycznia...

specchio

ej w końcu wiadomo czy w Warszawie i okolicach to grają?

specchio

Film pojawił się w zapowiedziach HBO i HBO GO na grudzień 2020.

dansty

Dziękuje!

ocenił(a) film na 7
specchio

Jest dostępny na HBO :)

tobipataj

Dziękuje! Właśnie zauważyłam wczoraj w którymś z postów. Dzisiaj na pewno w końcu nadrobię :) Dobrego dnia!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones