PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=669668}
6,4 19 507
ocen
6,4 10 1 19507
Son of a Gun
powrót do forum filmu Son of a Gun

6.5/10

ocenił(a) film na 6

Ciekawy film.. aczkolwiek bez szału ale można obejrzeć.. polski aktor w jednej z ról tzn. polski emigrant do AUStralii. Jak na australijską produkcję to warty obejrzenia.. na pewno dzieje się w tym filmie więcej niż w "Drive" hehe 6,5/10 adekwatna do filmu

ocenił(a) film na 8
kobial

stary, do klimatu drive to nie ma podskoku, :) nie ta półka

ocenił(a) film na 6
mirkko

klimat w drive?? w tym filmie się nic nie dzieje.. czekasz aż akcja się w końcu rozpocznie i czekasz... i czekasz i możesz zadać pytanie "daleko jeszcze"? klimat w drive to może jest ale dla koneserów nudy i stylu melodramatów, dla ludzi lubiących marazm i monotonie.. do gatunku "akcja" to drive na pewno się nie zalicza

ocenił(a) film na 8
kobial

Son of a Gun oczywiscie jest filmem z szybszą akcją. ale tak jak mówisz Drive jest dla kinowych koneserów :) filmów jak Son.. jest sporo, jest dobry ale nic tam wyjątkowego, przewidywalny dla obytego widza. Drive ma niesamowite emocje, sceny gdzie napięcie narasta, super muzyke to czego nie ma w typowym kinie akcji. jak by nie patrzeć Son of.. juz na starcie ma ocene nizej o punkt i lepiej nie bedzie. ja mam srednią wiedze. najlepiej poczytać fachowe recenzje pod kazdym filmem. pozdro, ale wazne ze ci sie podoba, kwestia gustu. ten film i tak oceniam wysoko , na 8 , dobra naparzanka :)

ocenił(a) film na 6
mirkko

Dobra naparzanka? Nie powiedziałbym. Film ani mnie nie zachwycił ani nie rozczarował. Dostaje ode mnie naciąganą 6.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones