PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=764224}

Sonic: Szybki jak błyskawica

Sonic the Hedgehog
6,3 23 068
ocen
6,3 10 1 23068
4,7 10
ocen krytyków
Sonic: Szybki jak błyskawica
powrót do forum filmu Sonic: Szybki jak błyskawica

No lepiej.....

ocenił(a) film na 6

Zdecydowanie sonic jest lepszy ale nie sądze żeby film był jakiś dobry. Wsęsie moim zdaniem zwiastun 100 razy lepszy i sonic jest ładny ale sam problem tego filmu jest taki że go robią. Może obejrzę ale nadal nie jestem jakoś do tego filmu przekonany. Ale dobrze że zmienili wygląd.

użytkownik usunięty
KisielowskiMK

Link do nowego zwiastuna https://www.youtube.com/watch?v=_K69neKGZlM
Nie ma wątpliwości co do faktu że ten film będzie co najwyżej przeciętny, wszyscy powinniśmy się z tym liczyć. Ale patrząc na to z dobrej strony w końcu trailer przypomina coś na co faktycznie bym poszedł bez obrzydzenia! Wygląda jak komedia familijna i niech już to tak zostanie, bo to lepże niż jakieś pseudo "poważne" widowisko typu "Bayformersy" udające że jest dojrzałym filmem.

ocenił(a) film na 6

Zgadzam się z tobą ale mam taką teorie że twórcy specjalnie dali brzydkiego sonica a potem z lepszyli żeby było o tym filmie głośniej. Sądze że to wszystko było zaplanowane.

użytkownik usunięty
KisielowskiMK

Nie sądzę, taka "kampania" była by głupim ruchem ze strony studia i może nawet oburzeniem dla segi. Wydaje mi się że przez detektywa pikachu, CGIRki disneya i małym zainteresowaniem marką STH, od początku był on skazany na straty więc studio specjalnie się nim nie przejmowało. Ale żeby nie urazić bardziej już urażonych fanów i możliwe że nawet ludzi za to odpowiedzialnych, paramount zdecydowało się jeszcze dać mu szanse i wyłożyło parę dodatkowych milionów na dopracowanie z nadzieją że chociaż to poprawi trochę sytuację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones