PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=176982}

Sophie Scholl - ostatnie dni

Sophie Scholl - Die letzten Tage
6,9 14 213
ocen
6,9 10 1 14213
6,3 6
ocen krytyków
Sophie Scholl ostatnie dni
powrót do forum filmu Sophie Scholl - ostatnie dni

A to i tak Polacy jeżdzą na roboty do Niemiec i zasuwają na niemieckiej
szmacie....
Za te zbrodnie to oni powinni odpokutować np będać naszymi niewolnikami,a
nie odwrotnie!

ocenił(a) film na 10
Ready2

Piszesz kompletne bzdury. Ludzie odpowiedzialni na drugą wojnę światową już dawno nie żyją. Młode pokolenie nie mają z wojną nic wspólnego, więc dlaczego mieliby odpokutować za coś czego nie zrobili? To tak jakbym cię winił za błędy twojego dziadka. Zastanów się nad tym.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ready2

Dlaczego blokujecie,przecież to 100% prawdy

Ready2

Jakbyś głosił, że masz dużo prawdy (racji) to jeszcze można by uznać Cię za bufona. Gdy 95% prawdy za zarozumialca. Jeśli 100% prawdy - za niebezpiecznego durnia z listem polecającym do Radia Maryja. Oczywiście wypowiedź z marca kwalifikuje Cię jako troszkę niedorozwiniętego. Ale może się jeszcze rozwiniesz.

Ready2

Jak głupi i nieuki, to jeżdżą i zasuwają. Kto im każe?
Poczytaj o Wirtschaftswunder.
Mógłbym napisać duuuużo więcej, ale ponieważ mam niepopularne poglądy z dużą dozą nieprzychylności wobec PL, więc nie napiszę nic, bo mnie wyrzucą.

hteulm

hteulm ja ci się PL nie podoba to won do Raichu

baraqs

Jestem, bywam i będę... I dobrze mi z tym :-) A propos: piszę się Reich - miło jednak, że postawiłeś wielką literę...

Ready2

"Mnie tylko wkurza,że to niemcy wywołali wojne,zabili mnóstwo ludzi,w końcu przegrali"
to DUZE uogólnieinie. Wg mnie na taki stan rzeczy planował juz Marks z Leninem. Niemcy otrzymywały regularne "wsparcie" od Stalina. Podpisały pakt Ribentropp-Mołotow (najwiekszy błąd Hitlera) ? Więc kto maczał palce. Już nie wspomnę, że genialne technologie Rosja otrzymywała od USA przed IIww. A najlepszy patent na czołg Sowietów kto dał? Amyrakanski inżynier!
Latające czołgi sowietów?
Czemu nie!
...Poczytaj Suworowa (jak sie nieziemsko czyta ludzi z wyrokiem śmierci od Putina :D ) który daje dowody na to, że plan Sowietów od zawsze zakładał wywołanie "wojennej zawieruchy" w Europie i "cudowny marsz wyzwoleńczy" na zachód.A-Cz.

ocenił(a) film na 6
Ready2

Wojna już dawno temu się skończyła. Rozpamiętywanie wszystkiego od nowa nie pcha nas do przodu, a tylko powoduje, że ciągle stoimy w miejscu.
Poza tym to nie wina Niemców, że Polacy szukają tam pracy, a naszego kraju, że nie potrafi zapewnić godnego wynagrodzenia.

Pinq

hola~! 60 cio lecie międzywojene to nie było by tak znowu długo~! Biorąc pod uwagę, że jesteśmy krajem tak nieszczesliwie położonym, że można tu się porozbijać czołgami, a surowców naturalnych nie ma! Może dlatego, ze rudy itd są własnie w reichu, to jednak pamiętajmy co się tam kiedys na świecie działo. i dzieje... bo czy ustawianie jakichś tam wyrzutni różni sie bardzo od stawiania bunnkrów w 38`mym? A że Polak pijak i złodziej to porządnickiemu niemcowi pasuje, a wschodniego kloszarada złościmy!

ocenił(a) film na 9
Pinq

Prawda.

Ready2

A Polacy napadli na Czechosłowacje , i jak Czech źle powie o Polaku to Polacy się burzą i mówią , że to ZSSR . A ten Was bohater kukliński był odpowiedzialny za zbrojn napasc na Pragę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones