PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=176982}

Sophie Scholl - ostatnie dni

Sophie Scholl - Die letzten Tage
6,9 14 210
ocen
6,9 10 1 14210
6,3 6
ocen krytyków
Sophie Scholl ostatnie dni
powrót do forum filmu Sophie Scholl - ostatnie dni

Rewelacja!

ocenił(a) film na 9

Film naprawdę bardzo dobry, dużo w nim takiej emocjonalnej ciszy, nie ma w nim jakiegoś zamachu na widza, by choćby położyć go na łopatki wzruszeniem. To świetnie , że nie ma takich zabiegów, za to uderza prawdziwością. Dziwią mnie komentarze, typu "Niemcy chcą się usprawiedliwić" itd. Naprawdę wierzycie, że wszyscy ludzie Rzeszy Niemieckiej byli tak do szpiku kości źli?? Po prostu klony Hitlera???...bzdura po prostu...każdy naród ma swoje wzloty i upadki i jestem uradowana, że w ktoś miał odwagę pokazać też inną stronę medalu. A Jentsch genialna...

ocenił(a) film na 9
noemised

Zgadzam się:)Ludzie niepotrzebnie muszą sie dopatrywać podłoży politycznych filmu, pokazywać nienawiść czy żal do Niemców.Mamy tu wymieniać poglądy na temat filmów, a nie obrażać inne narodowości;) Dla mnie film był świetny, Jenstsch dla mnie też genialna. Film jest prosty, ale bardzo dobitny, nie skupiałam się na tym czy chcę tu się wybielić Niemców, można wybierać różne tematy na filmy, a przecież takich, które potępiają Niemców jest mnóstwo. Ja na nim ryczałam jak mało na czym;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones