PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849551}
7,7 11 293
oceny
7,7 10 1 11293
5,0 11
ocen krytyków
Sound of Freedom. Dźwięk wolności
powrót do forum filmu Sound of Freedom. Dźwięk wolności

Tak bardzo to było wstrząsające dla mnie. Nie jestem zielona w temacie, podcasty kryminalne, reportaże kryminalne, są mi bardzo dobrze znane. Jednak zobaczyć na żywo choćby zarysy takich chorych scenek, a nie tylko słyszeć o nich, to już było za mocne. Nigdy wcześniej nie widziałam czegoś tak bolesnego dla mnie. Po seansie nie mogłam spać bo myślałam o tych wszystkich dzieciach krzywdzonych WŁAŚNIE W TEJ CHWILI. Moja dusza cierpi. Chciałabym autentycznie przeciwdziałać temu złu. Ale co ja tam mogę, pozostaje się modlić.

Podstawowy_Styl

Właśnie modlitwą i postem można pomóc...
Jeśli mieszkasz w Stanach, to możesz pomóc także finansowo, np. kupując w sklepie Angel Studios biżuterię z kamieniem larimar, wykonaną przez ludzi, którzy przeżyli to piekło. (Tzn. finansowo można pomóc wszędzie, ale zakupy w tym sklepie łatwiej robić w Stanach).
Czekam, aż Angel Studios udostępnią ten film w aplikacji, mimo że też przewiduję silne emocje podczas seansu.

ocenił(a) film na 2
Podstawowy_Styl

jesteś chora, lecz się

ocenił(a) film na 10
lieft_filmweb

cóż to za projekcja socjopato?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones