PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763276}
7,8 41 028
ocen
7,8 10 1 41028
7,9 52
oceny krytyków
Sound of Metal
powrót do forum filmu Sound of Metal

skoro taki film ma aż 6 nominacji do Oscarów.

ocenił(a) film na 8
Sir_Psychosexxy

Oscary swoją drogą, ale może wymienisz co w nim takiego słabego zamiast rzucać tylko puste frazesy bez argumentacji? To to byle głupi potrafi a Ty na takiego wychodzisz siląc się na taki pusty i właśnie głupi komentarz.

ocenił(a) film na 3
Sir_Psychosexxy

Ja rocznikami nie patrzę, ani księgową, ani koneserem win nie jestem. Film bezbarwny, kompletnie nie angażujący, wręcz nieudolny, widziałam 100 lepszych. Wysokie oceny muszą mieć w takich przypadkach coś wspólnego z mechanizmem reklamy i promocji - jak coś zostaje okrzyknięte dziełem, to ta kula śniegowa się toczy i nikt nie potrafi się wyłamać.

ocenił(a) film na 3
Dramat

A ten się nie przebił. Może porównajcie łaskawie te dwa filmy i nie wciskajcie marketingowego kitu. Wypadałoby, aby choć parę osób umiało się przed tym bronić. https://www.filmweb.pl/film/Pete+Tong%3A+Historia+g%C5%82uchego+did%C5%BCeja-200 4-185643

ocenił(a) film na 7
Dramat

No wlansie …. Zakierzam obejrzeć Sound of Metal … ale Pete Tonga widziałam i mi się bardzo podobał … a to brzmi jak nowsza kopia z nowym gatunkiem muzycznym ? widzialas Oba ? Chciałabyś jakoś skomentować ?

pantera777

Kompletnie inne filmy, inne tempo, inny klimat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones