PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763276}
7,8 41 028
ocen
7,8 10 1 41028
7,9 52
oceny krytyków
Sound of Metal
powrót do forum filmu Sound of Metal

Ruben to facet z którym raczej nie wybrałbym się na browara, pogawędzić. Egoistyczny, samolubny, niezrównoważony. Nie współczułem mu specjalnie. Oczywiście utrata słuchu to coś na co nikt nie jest przygotowany, ale jego pierwsze reakcje były takie pewnie jakie miał w sytuacjach stresowych. Mam problem!, Wy macie mnie zrozumieć!, ja zaraz to rozkminię. Dziś coś przygłuchłem, ale jutro odzyskam słuch, bo bardzo tego chcę...Jak jakiś małolat...Co nie zmienia faktu, że główna rola jest bardzo dobrze zagrana. Ruben chyba taki właśnie miał być.
Niestety akcja filmu jakaś taka ślamazarna, w gruncie rzeczy przewidywalna. Zakończenie nie jest zaskakujące, chociaż nie oznacza to że słabe. Po prostu, tak to musiało się skończyć. Można było się domyślić, że operacja nie przyniesie zadowalającego efektu, że dziewczyna nie rzuci się na niego i nie będzie chciała dalej jechać w trasę i mieć z nim trójki dzieci. No i że w gruncie rzeczy to w ogóle lipa.
Jeśli chodzi o efekty dźwiękowe, to super, że słyszymy tak jak słyszy Ruben, albo ta cisza w ośrodku przez dłuższy czas, gdzie wszyscy są głusi.
Jeśli jednak chodzi o całość to ja się nieco zawiodłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones