PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763276}
7,8 41 052
oceny
7,8 10 1 41052
7,9 52
oceny krytyków
Sound of Metal
powrót do forum filmu Sound of Metal

O co chodzi???

ocenił(a) film na 1

Powiedzcie mi ludkowie o co chodzi z tym filmem i jego ocenami? Obejrzałem (z przerwą na drzemkę) i nie mogę się nadziwić ocenom krytyków (znaczy pochlebców tym razem) i waszym. Przy dużej dozie tolerancji film jest co najwyżej przeciętny... Ani akcja nie wciąga, ani aktorstwo nie powala (pani Lou jest cokolwiek wkurzająca a pan miałki), ani sposób realizacji, nie ma w nim nic czego oczekiwałbym od filmu pretendującego do znaczących nagród. Jakieś współczucie budzi to co spotkało bohatera, ale umówmy się to nie koniec świata. Lepszych filmów o zbliżonej tematyce są setki (nawet rodzimych). <teoria spiskowa> krytycy są opłacani ale Wy? ;)

ocenił(a) film na 8
wokalam

Mi po prostu film się bardzo podoba. Ponoć wszystko, co nam się w życiu zdarza jest "po coś". Największą sztuką jest odkryć tego sens i znaczenie. Zgodnie z maksymą: kryzys równa się szansa. O tym jest ten film. Oprócz tego mistrzowska praca dźwiękowców.

ocenił(a) film na 8
wokalam

Sam sobie odpowiadasz na pytanie tą krótką drzemką. Serio ocena 1? Serio? Rozumiem, że mógł się nie podobać, ale serio 1?
Może weź się za ambitne filmy na Twoim poziomie czyli Patryk Vega i jego arcydzieła żałosny typie. Ktoś kto takiemu filmowi, który jest doceniany na świecie i ma dobre opinie daje ocenę 1 na serio ma pusto we łbie. Rozumiem, że się nie podoba, ale no sory weź się może nie wypowiadaj publicznie. Trzeba mieć pewną wrażliwość do takich produkcji a jak się nie ma to warto chociaż z siebie błazna nie robić. Włącz sobie Szybcy Wściekli 10 to będziesz miał wartką akcje, krew, pot i łzy.

W ogóle to nie wiem po co to piszę jak taki film jak ten oceniasz na 1 a "Arcydzieło" 365 dni na 6 przy czym opisujesz "są głupsze i gorzej zrobione filmy - wcale ich niemało..." XDD HAHA logiki w tym się doszukuję i tak uprzedzę cię, każdy ma swoje zdanie a je się z Twojego nabijam, nie zabraniam ci go mieć. Licz się z krytyką skoro oceniasz tu filmy i piszesz takie pierdoły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones