PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763276}
7,8 41 008
ocen
7,8 10 1 41008
7,9 51
ocen krytyków
Sound of Metal
powrót do forum filmu Sound of Metal

Miałka fabuła - jest
Niebiały główny aktor – jest
Biała kobieta w związku z kolorowym - jest
Niepełnosprawność – jest
Mieszane towarzystwo drugoplanowe – jest
Modyfikacja człowieka – jest
No i na koniec wisienka – bohaterowi przeszkadzają dzwony z wieży kościelnej, a nie np. imam z meczetu .
Do wszystkich którzy będą mieli ewentualny ból d”py – nie jestem twardym konserwatystą, zauważam po prostu propagandę dzisiejszego kina.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
cotujestgrane

Wątek LGBT też jest. Będzie Oscar!

użytkownik usunięty
cotujestgrane

Cieszę się ze są tacy którzy widzą podstępne działanie wrogiej ludzkosci siły zalewającej nas ja gówna z kanalizy.
Cieszę że nie należymy stada lunatykow gazeciarzy tvnowcow .
Jesteśmy jako ludzkość skończeni ,bo ktoś, coś tego chce.

ocenił(a) film na 7
cotujestgrane

Pssst, zdradzę Ci sekret. Tak wygląda świat, tak wyglądają Stany, tak wyglada życie.
A moje chyba też jest kierowane przez tę "nową propagandę", bo mam znajomych o innym pochodzeniu, o innym kolorze skóry, innej orientacji, innym wyznaniu i O ZGROZO LUDZIE CHOWAJTA SIĘ - parę różną etnicznie :O powiem więcej, moi znajomi też takie osoby mają wokół siebie. To musi być spisek! I to w dodatku u nas, w Polsce!
Nie no, serio bezczelność, że w jednym z amerykańskich filmów, gdzie ponad 40% społeczeństwa to osoby inne niż te o białej skórze, główną rolę ośmiela się grać śniady mężczyzna! Świat się wali na naszych oczach!

kalina1112

Cieszę się że wszyscy to zauważamy. A wracając do filmu, to jest po prostu średni - koleś który cały czas naparza w gary bez ochrony słuchu traci go, normalnie szok i niedowierzanie.

ocenił(a) film na 7
cotujestgrane

Widziałam, że używanie ironii nie skończy się dobrze

kalina1112

Bez przesady, Twój komentarz bardzo zacny, należy miec poczucie humoru KAŻDEGO, to świadczy o inteligencji człowieka oraz wolności wypowiedzi. Jak zabraniają krytyki kogoś lub czegoś to się nazywa CENZURA.

cotujestgrane

dzisiejszego kina 2021 dla mnie juz nie da sie ogladac bo jest zbyt debilne sama papka. Produkcja 2019 i tu mialem jakies nadzieje bo moi znajomi ocenili wysoko ale jak wszedlem na strone filmu i zobaczylem podniete pseudo krytykow ktorzy zawodowo musza lizac dupska takim produkcjom to juz byl sygnal ostrzegawczy a ten temat to wisienka na torcie. Dzieki, nawet nie bede tracil czasu na ten kibel.

cotujestgrane

"No i na koniec wisienka – bohaterowi przeszkadzają dzwony z wieży kościelnej, a nie np. imam z meczetu ."
Dziwna sprawa- mi też przeszkadzają dzwony (i głośniki) wieży kościelnej, przeszkadzają mi regularnie co tydzień, co najmniej 3x po godzinie- za to ani razu nie słyszałam "na żywo" imama z meczetu...

zofiam_filmweb

Jedni i drudzy są za głośni i do tego niemiłosiernie fałszują. Mi osobiście najbardziej podobają się śpiewy cerkiewne (chociaż jestem agnostykiem) bo są najbardziej klimatyczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones