A Walk in the Clouds

1 godz. 42 min.
7,3 26 976
ocen
7,3 10 26976
8 039
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":2}
{"type":"film","id":9680,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/A+Walk+in+the+Clouds-1995-9680/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Spacer w chmurach
 • KarolZet ocenił(a) ten film na: 5

  Do połowy było mniej więcej OK, ale potem zaczęło się robić coraz gorzej. Infantylizm atakował okrutnie, a scena pożaru winnicy, w której krzaki winogron odpalają się od siebie jak sosny polane napalmem, to istna katastrofa. Jak ktoś chce ciepłego filmu z winnicą w tle to stanowczo polecam "Dobry rok" zamiast tego festiwalu naiwności.

 • KarolZet ocenił(a) ten film na: 5

  KarolZet Oczywiście "Dobrze się zaPOwiadało...". Wybaczcie błąd.

 • IIMaryJaneII ocenił(a) ten film na: 3

  KarolZet zgadzam się. Totalna porażka, a Reeves to taka ci*ka niewydymka. Nie wiem na jakiej podstawie on w ogóle dostaje kolejne propozycje filmowe. Bo co? Bo ma rozpoznawalną twarz i jest trochę przystojny? A w tym filmie, to już przeszedł samego siebie.

 • KarolZet Nagła zmiana "teścia" w kochającego i czułego też nienormalna. O łatwopalnych krzakach nie wspominam - dziwi mnie że ogrzewali je gejzerami ognia skoro tak łatwo się zajmowały :)

 • Peter2013 ocenił(a) ten film na: 3

  KarolZet Mam podobne odczucia. Na początku (przez jakieś 30 minut) film zapowiada się ciekawie, ale potem już nie da się tego za bardzo oglądać. Wymęczyły mnie te przyśpiewki i tańce. A mógłby to być fajny film. Znani aktorzy (Keenu Reeves, Anthony Quinn) to za mało. Zabrakło trochę pomysłu na fabułę. Jednak nie polecam.

 • Madzia 34 ocenił(a) ten film na: 3

  KarolZet Z tym napalmem trafiłeś w duchę!:)

 • Madzia 34 ocenił(a) ten film na: 3

  Madzia34 w dychę