PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9680}

Spacer w chmurach

A Walk in the Clouds
7,3 27 630
ocen
7,3 10 1 27630
5,7 3
oceny krytyków
Spacer w chmurach
powrót do forum filmu Spacer w chmurach

Oglądałem jakiś czas temu bardzo podobny w kwestii sposobu realizacji, podobnie przewartościowany przez filmwebowców film. "I am David" mu chyba było. Kicz w zasadzie bije z każdej klatki, zaczynając od przekoloryzowanego krajobrazu, kończąc na "wysmakowanej" aparycji utytłanych pożarem bohaterów. Myślę, że już Danielle Steele się ciekawiej ekranizuje.

użytkownik usunięty
Barabarasz

człowieku widać że jesteś niedouczonym siedzącym w domu frustratem.
twój śmieszny bełkot to do psychiatry się nadaje.
widać że nie byłeś nigdzie na świecie i nie masz o tym pojęcia.
jedź popracuj przy zbiorze winogron to wtedy pogadamy.
taki jest właśnie krajobraz łajzo.
idealistyczny sam film jest jak każdy o tej samej tematyce.
jak nie chcesz oglądac to nie oglądaj ale swoje dziecinne komentarze to u psychiatry a nie tu.
i przede wszystkim doucz się!

Wow, to mi kolega dogadał. Kolega pracował w winnicach Langwedocji czy Prowansji? Może mi więc kolega wytłumaczy gdzie zobaczę pomarańczowe niebo, gdy słońce jest prawie w zenicie? Ja myślę, że takie rzeczy to tylko z filtrem połówkowym. Chyba że to taka lokalna specyfika winnic Nowego Świata.

A o krajobrazie wspomniałem bo jest to po prostu gwóźdź do trumny tej miałkiej produkcji. Myślę, że do dziś Reevesowi odbija się ona czkawką.

użytkownik usunięty
Barabarasz

trzeba uważnie patrzeć łajzo głupiutka jak but.a pracowałem nie w francji ale pracowałęm na plantacjach także szajbusie nie bełkocz tych bajek swoich bo się tylko ośmieszasz.
ty sobie gwóźdź do trumny wbijasz tym chorymi komentami dziecka niedouczonego.

Jesteś niestety dość typowym przedstawicielem filmwebowego "półświatka". Nie wiem po co wdaję się z Tobą w dyskusję, ale razi mnie Twoja daleko posunięta ignorancja połączona z głupotą. Problem sprawia Ci przeczytanie dwóch zdań ze zrozumieniem, a próbujesz jeszcze je skomentować. Żałość.

użytkownik usunięty
Barabarasz

ty jestes typowym przedstawicielem plebsu: niedouczony głupi i hamski który bełkocze o rzeczach o których niema pojęcia.
także idioto najpierw się walnij młotkiem w ten pusty łeb i potem bełkocz te kłamstwa dalej.

użytkownik usunięty
Barabarasz

zresztą widać że twój szowinizm bije od ciebie na kilometr.

ocenił(a) film na 6
Barabarasz

:)
Idealnie powiedziane, idealnie napisane.

Barabarasz

Święta prawda.
Film zdecydowanie przesłodzony, wręcz mdły.
A kolega, który tak się unosi, zamiast wyzywać innych, niech może się zastanowi,jakie pośmiewisko z siebie robi. Kulturalny człowiek nie wyzywa nikogo tylko dlatego, że ma odmienne poglądy.

użytkownik usunięty
ewusekr

pośmiewisko to tacy ludzie jak wy robicie z siebie osiołki.
hipokryci sami obrażacie a macie wąty o to samo.

No, tak, dalej, pokaż swój wysoki poziom... Inni jakoś łajzami nikogo nie wyzywają. :>
Czekamy na Twoje dalsze uwłaczanie.

ewusekr

jako że, zbliża się emisja tego filmu w telewizji powiem tak film piękny; muzyka cudowna ,Anthony Quinn i Keanu Reeves wwspaniali,kto nie lubi tego gatunku filmów proszę nie oglądać prosta sprawa, ja oglądam poraz trzeci i zachęcam wszystkich tych ,którzy lubią romanse moja ocena 10/10

użytkownik usunięty
ewusekr

ale za to wy obrażacie ten film i tym podobne filmy.
tak bardzo jesteście prymitywni i ograniczeni że nie umiecie pojąć że skoro film ma taką wysoką ocenę to znaczy że większości się podoba.
jak sie autorowi nie podoba jego sprawa. ale on obraził a nie skrytykował. tu różnica.

Ależ oczywiście, że może się podobać, wcale nie twierdzę inaczej! Każdy ma prawo do swojego zdania, ale po co się o to zaraz kłócić...

Barabarasz

może lubisz efilmowane harlekiny ,tak się też zdarza,,ale Spacer w chmurach nie można porównywać do Danielle Steele,no chyba ze ktoś ogląda jej ekranizacje to też porównywac można

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones