PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9680}

Spacer w chmurach

A Walk in the Clouds
7,3 27 602
oceny
7,3 10 1 27602
5,7 3
oceny krytyków
Spacer w chmurach
powrót do forum filmu Spacer w chmurach

Uroczy obraz

użytkownik usunięty

Bardzo dobry film na odprężenie i poprawę nastroju, przyjemnie się go oglądało, podobnie jak "Ukryte pragnienia" , ze względu na przepiękną scenerię (nie dociekam już czy naturalną czy poprawioną komputerowo) i krajobraz winnic. Dla mnie była to uczta dla oka. Scenariusz może i nie był skopmlikowany, ale nie zawsze mam ochotę na intelektualne zmagania. We wcześniejszych postach ktoś nadmienił, że dwójka głównych bohaterów zachowywała się jak dzieci, bo jako dorośli ludzie bali się sprzeciwić ojcu dziewczyny - no cóż były to trochę inne czasy, więc dało się wcisnąć do scenariusza trochę dramatyzmu i romantyzmu przy tej okazji.

ocenił(a) film na 7

Piękna w tym filmie jest scena ogrzewania winogron - ten obrazek zostaje na dłużej w pamięci.

Poza tym sam film oglądało mi się całkiem przyjemnie, chociaż bez specjalnego zaangażowania. Ciepły obraz (dużo żółtego filtra też miało w tym swój udział), banalna historia i oczywiście powoli definiujące się uczucie. Nie zachwycił mnie ten obraz, ale jednak z przyjemnością obejrzałem.
2/5

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones