PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654406}
6,7 178 995
ocen
6,7 10 1 178995
5,8 40
ocen krytyków
Spectre
powrót do forum filmu Spectre

Christoph Waltz

ocenił(a) film na 7

Byłem napalony na ten film jak szczerbaty na suchary... Craiga w roli bonda uwielbiam, a po rewelacyjnym Skyfail i zwiastunach Spectre, nie mogłem się doczekać seansu. On zagrał dobrze, jednak o fajerwerkach nie ma co mówić. Załatwiły go lekko drętwe gagi sytuacyjne i mniejsze lub większe diedociągnięcia. Ale spoko - na nim się nie zawiodłem. ...Christoph Waltz - mój the best of the best of the best ... Jeszcze do wczoraj myślałem, że czarny Bondowski charakter to idealna rola dla niego. Uwilebiam jego grę z charakterysyczną manierą i akcentem. Ale wygląda na to, że Christoph Waltz aby zagrał dobrze potrzebuje naprawdę dobrego reżysera. Przciętny reżyser jedyne co z niego wykrzesze to przęcietne aktorstwo. The End

ocenił(a) film na 8
TheTazunio

Blofeld był właśnie taki, jak być powinien. Był kot, był. Szramy się dorobił? Dorobił. Sam nazwał się Ernstem Blofeldem? Nazwał. Postać więc jest właśnie taka, jak być powinna. Na minus jedynie, że w ostatniej scenie nie uciekł. Główny przeciwnik Bonda nie powinien być złapany tak łatwo i w tak banalny sposób.

ocenił(a) film na 7
truegod

Tylko, że mi nie chodzi o scenariusz, lecz o grę aktora lub inaczej... ewentualne złe obsadzenie względem scenariusza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones