Padła propozycja dla Roberta Downey Jr . żeby to on właśnie zagrała nowego Bonda.
Mi osobiscie bardzo podoba sie ten pomysł. :)
Skąd taka informacja? Beznadziejny pomysł, jest za stary, ma już 48 lat, jest bardzo niski i jest Amerykaninem. Czyli odpada. Jeśli coś takiego gdzieś padło, to jest to tylko i wyłącznie plotka.
http://en.mediamass.net/people/robert-downey-jr/james-bond.html
Mozliwe ze plotka ale dzisiaj padła propozycja dla roberta downey jr , a tak wogle to pirce rosman grajac bonda miał 50 lat
Tam nic nie jest napisane o żadnej propozycji dla Downey Juniora, tylko, że od dawna były takie plotki i że autor tego artykułu widzi go w roli Bonda. Poza tym popatrz, co jest napisane w UPDATE na czerwono: THIS STORY SEEMS TO BE FALSE - czyli, że to nieprawdziwa informacja. A jak wejdziesz w READ MORE, to przeczytasz: "The ‘People’ section is a humorous parody of Gossip magazines, all stories are obviously not true." - czyli, że oni tylko parodiuja strony plotkarskie i wszystkie informacje, które podaja są ZMYŚLONE ;)
A PIERCE BROSNAN ( nie pirce rosman :) ) SKOŃCZYŁ grać Bonda tuż przed 50-ką :)