PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1012}
6,8 134 903
oceny
6,8 10 1 134903
7,0 22
oceny krytyków
Speed: Niebezpieczna prędkość
powrót do forum filmu Speed: Niebezpieczna prędkość

Są takie filmy, które świetnie ogląda się jako dzieciak, a potem po latach okazują się słabe lub śmieszne. Są też takie, które po latach odkrywa się na nowo i są jeszcze lepsze niż były. Speed nie zalicza się ani do jednej, ani do drugiej grupy. Dla mnie, za każdym razem gdy oglądam ten film, a robię to wtedy, gdy leci w telewizji, ogląda się go mniej więcej tak samo przyjemnie jak za pierwszym razem. Piszę mniej więcej, bo z czasem dostrzegam w nim coraz więcej niezbyt logicznych sytuacji i niedoróbek. Zaraz potem jednak przypominam sobie, że to tak naprawdę kino akcji i na pewne nielogiczne wydarzenia można przymknąć oko. Przymknąć nie znaczy zamknąć, stąd moja ocenia to bardzo dobry, a nie rewelacyjny.

ocenił(a) film na 8
blindoln

Mi też się przyjemnie go ogląda za każdym razem. Zawsze trzyma w napięciu. Pomysł super. Jak to w każdym niemal filmie były pewne nielogiczne wydarzenia, ale w stosunku do drugiej części ta to arcydzieło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones