PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1012}
6,8 134 747
ocen
6,8 10 1 134747
6,9 20
ocen krytyków
Speed: Niebezpieczna prędkość
powrót do forum filmu Speed: Niebezpieczna prędkość

Klasyk!

ocenił(a) film na 9

Znakomity film akcji! Świetnie zmontowany, wyreżyserowany i udźwiękowiony! Akcja non-stop! Obsada spisała się równie dobrze - Reeves, jak zwykle świetny Hooper, Daniels i Bullock! Dodajmy do tego jeszcze rewelacyjną muzykę Marka Manciny, która wręcz idealnie komponuję się z obrazem i mamy niemal idealny film akcji! Co z tego, że w filmie jest pełno niedorzeczności i przegięć! Ogląda się to wyśmienicie, gorąco polecam (trzymać się z dala od tragicznie beznadziejnej dwójki!)! 9/10

ocenił(a) film na 8
PacMan

Podpisuję się pod tym wpisem 8/10

ocenił(a) film na 9
PacMan

A przy okazji fajnie zobaczyć Sandrę czy Keenu sprzed 20 lat! Oryginalny klasyk kina akcji!

ocenił(a) film na 8
Dzika_Cecylia

Dokładnie!

ocenił(a) film na 8
PacMan

Dokładnie, właściwie trudno coś dodać. Ja sam nie przepadam za filmami akcji, ale "Speed" mnie bardzo wciągnął i wracam do niego z miłą chęcią. No i muzyka pierwsza klasa. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
PacMan

Sama prawda

ocenił(a) film na 10
PacMan

Pierwszy raz z tym filmem zetknęłam się w latach 90 był moim pierwszym filmem akcji jak w życiu obejrzałam i od razu sie zakochałam, może zw względu na duet Sandry Bulloc i Keeanu Reevsa są stworzeni do grania razem, film wciąga mimo że fabuła jest dość prosta, mamy psychopatę który nie liczy się z ludzkim życiem oraz policjanta który ponad wszystko cenni ludzkie życie i pasażerkę która jest gotowa wsiąść za kierownice rozpędzonego autobusu z bombą by ratować pasażerów. Po mimo tylu lat wciąż uwielbiam ten film.

PacMan

Jeden z moich najukochańszych filmów. Zawsze go oglądam jak tylko jest w telewizji i zawsze z tymi samymi emocjami. Nie mogę się do niczego przyczepić. Nie wyobrażam sobie żeby główne role miałby zagrać ktos inny. Keanu i Sandra są niezastąpieni.
Uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam :)

PacMan

Nie przepadam za filmami akcji, ale ten jest świetny. Pierwszy raz go widziałam w latach 90-tych i moje uwielbienie trwa do dziś. Jest parę niedorzeczności, ale nijak nie psują one filmu :)
Świetna muzyka, Keanu zagrał na poziomie. Ogląda się świetnie, wciąga. Nawet szczypta dobrego humoru jest. Dwójka natomiast to dla mnie samo zło, zobaczyłam raz i cieszę się, że zapomniałam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones