PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1012}
6,8 134 921
ocen
6,8 10 1 134921
7,0 23
oceny krytyków
Speed: Niebezpieczna prędkość
powrót do forum filmu Speed: Niebezpieczna prędkość

W końcu zobaczyłam

ocenił(a) film na 8

LATAMI zwlekałam by zobaczyć ten film, bo nie lubiłam kiedyś filmów akcji. Po latach gust mi ewoluował (a może uwstecznił? kiedyś lubiłam smętne filmy z przesłaniem, teraz wolę rozrywkę). Zobaczyłam dopiero wczoraj i podobał mi się. Kiedyś to jednak robiono świetne filmy. A Keanu... mmmmm.....

Sighma

Fajnie, że nie tylko faceci lubią takie kino. Zgadzam się, Keanu jest w Speedzie mega sexy :)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9

Zrób coś i nie opowiadaj kłamstw. KONIEC.

użytkownik usunięty
Sighma

Zmień ten głupi avatar, bo denerwuje mnie bardzo!!!

ocenił(a) film na 8

Nie.

użytkownik usunięty
Sighma

Czemu nie?!

ocenił(a) film na 9

No przecież to jej kanał nie?

użytkownik usunięty
McFlyPL

No to co? Właśnie dlatego powinna zmienić ten avatar nie jestem jedynym który tak uważa.

ocenił(a) film na 8

A kto jeszcze tak uważa?

użytkownik usunięty
Sighma

Inni kolesie.

ocenił(a) film na 9

Jej kanał, jej awatar, wiesz ja nie komentuje twojego ryja na awatarze.

użytkownik usunięty
McFlyPL

Jak byś chciała wiedzieć to to nie jest mój ,,ryj", myślisz, że byłbym na tyle głupi, żeby wstawiać swoją twarz? Podkreślam ,,twarz" a nie ,,ryj"!

ocenił(a) film na 9

podkreślam chciał a nie chciała panie "kolesiu"

użytkownik usunięty
McFlyPL

No to jeszcze lepiej. Wziąłem Cię za babę. Zresztą na podstawie twoich wypowiadanek... Jeżeli już to co ty jej tak bronisz bujasz się czy co? Przez Neta!!!??? Avatar???!!! :}!

ocenił(a) film na 9

Nie, poprostu ci próbuję wbić do tępego łba że to jej kanał i ona zadecyduje jaki będzie miała awatar dzieciaku.

użytkownik usunięty
McFlyPL

A ja mówię, że nie bardzo podoba mi się ten jej avatar i próbuję też tobie wbić do tego łba!

ocenił(a) film na 9

Dziecko, idź się przewietrzyć bo małpujesz.

użytkownik usunięty
McFlyPL

Exucse me?!

użytkownik usunięty
McFlyPL

Viceversa!

ocenił(a) film na 9

Sam sobie odpowiedziałeś -_- trollu

użytkownik usunięty
McFlyPL

Co krasnalu, nie stać cię na nic. W
Trolla to se możesz wiesz co z nim zrobić. Smarkaczu. Obleśny!

ocenił(a) film na 9

Tylko dzieci się przegadują. Albo ty albo ja to skończymy.

użytkownik usunięty
McFlyPL

Dobra, nie będę dzieciakiem i powiem, skończmy tę beznadziejną dyskusję, która do niczego nie prowadzi tylko kompromituje nas nawzajem. Więc mówię, SkłoŃcmy!!!

ocenił(a) film na 9
Sighma

Nie słuchaj MrKrzychV nie jestem obleśny tylko on sobie to wymyślił ..

użytkownik usunięty
McFlyPL

Co ja sobie wymyśliłem?

ocenił(a) film na 9


"W Trolla to se możesz wiesz co z nim zrobić. Smarkaczu. Obleśny!"
No widzisz, to ty to napisałeś, nie ja tu jestem obleśny.. a to że o mnie to tylko świadczy o tym że ci to pierwszemu do głowy przyszło.

użytkownik usunięty
McFlyPL

,,No widzisz, to ty to napisałeś, nie ja tu jestem obleśny.. a to że o mnie to tylko świadczy o tym że ci to pierwszemu do głowy przyszło." Szczerze powiedziawszy to nie bardzo rozumiem dogłębnej treści tej twojej wypowiedzi. Widać, że chyba masz jakieś kłopoty z wymawianiem i układaniem zdań logicznym ciągiem...

ocenił(a) film na 9

Co ja poradzę że każde moje zdanie małpujesz tylko w inny sposób? wyzywaj dalej zobaczymy do czego się posuniesz, bo kłamstwo już było.

użytkownik usunięty
McFlyPL

Jakie kłamstwo jeśli można wiedzieć i kto tu kogo wyzywa. O ile wiem, to ty pierwszy zacząłeś wyzywać mówiąc (pozwolę sobie zacytować jeśli szanownemu panu to nie przeszkadza!!!)
,, wiesz ja nie komentuje twojego RYJAna awatarze. No i co ty na to cwaniaczku!?

użytkownik usunięty
Sighma

Nie słuchaj McFlyPl

ocenił(a) film na 9

Boshe zamknij się dzieciaku bo bzdury gadasz

użytkownik usunięty
McFlyPL

,,Boshe " (masz jakiś problem ze sobą) Człowieku opanuj się i też łaskawie się przymknij bo masz Cię dość i daleko i głęboko!

ocenił(a) film na 9

boshe się piszę bo nie wzywa się pana Boga na daremno, jak o tym nie wiesz to nie mój problem że jesteś dzieckiem.

użytkownik usunięty
McFlyPL

Tak się składa, że doskonale o tym wiem. Nie liczy się fizyczne wykonanie czegoś, ale intencja. Jeżeli chcesz wezwać imię Boga, ale nie chcesz bo myślisz że będzie to nadaremno i zastępujesz Boże - Boshe to i tak na to samo wychodzi!!! ,,jak o tym nie wiesz to nie mój problem że jesteś dzieckiem."

ocenił(a) film na 9

Ostatnie zdanie potwierdza że małpujesz, Boshe to i tak to samo wychodzi? a w jakim języku? bo w polskim na pewno nie, w angielskim jest God albo Jesus, a tak pozatym w pewnej modlitwie były potwierdzone moje słowa, brać katechizm i szukać, i mi nie mów że niby ja te słowa napisałem, bo to będzie kolejne kłamstwo.

użytkownik usunięty
McFlyPL

,,Ostatnie zdanie potwierdza że małpujesz" Znowu nie kapuję, ale trudno. ,,Boshe to i tak to samo wychodzi? a w jakim języku? bo w polskim na pewno nie, w angielskim jest God albo Jesus," No ale co z tego?! ,, pewnej modlitwie były potwierdzone moje słowa, "Tak? to może ułatwisz mi życie i z łaski swej powiesz w jakiej?
,,i mi nie mów że niby ja te słowa napisałem, bo to będzie kolejne kłamstwo" Niby jak, czarno na białym mam na Ciebie dowody więc nie podskakuj teraz bo na razie to ty stosujesz tzw. Kolejne Kłamstwo! WeŹ..

ocenił(a) film na 9

Szkoda mi czasu marnować by ci modlitwę wypisać, jak nie wiesz co to małopowanie to nie mój problem że ci rodzicie nie powiedzieli, jakie dowody? znasz mnie? wiesz gdzie mieszkam? jeśli tak to mogę to zaraz zgłosić na policję, a jak nie masz to znaczy że próbowałeś mnie przestraszyć, weź, nie pier<>ol nie rozumiesz ludzi.
Może to coś ci powie "Nie będziesz brał imienia pana Boga swego na daremno" jak dalej nie kapujesz to przepraszam ale to nie ja nie chodziłem na religję, kończę ten durny temat rozmowy z idiotą .

użytkownik usunięty
McFlyPL

Mi też szkoda czasu na gadanie z jakimś pajacem. Używasz kretyńskich zwrotów typu: ,,rodzice nie powiedzieli Ci" Takie coś to odwalają nobskie bachory więc chyba ty jesteś jednym z nich. Chodziło mi o te dowody, które są twoimi wypowiedziami na forum. A wiesz, że lokalizuje cię w okolicach Krakowa, a wiem że na 100% twój komputer znajduje się w Małopolsce. Co możesz zgłosić na policję. Powiesz że co? Że Cię znam, że wiem gdzie mieszkasz (chociaż ja nie wiem), może powiesz, że mam na ciebie jakieś dowody?! Weź się nie kompromituj z tą policją. Niczym nie próbowałem cię przestraszyć tylko ty znowu coś sobie ubzdurałeś. I co to ma znaczyć, że nie rozumiem ludzi? ,, ale to nie ja nie chodziłem na religję" wyobraź sobie, że ja 2 razy w tygodniu mam religię i na każdą chodzę. Więc ja też ,,chodziłem na religię" i doskonale znam katolicyzm. Zresztą sam jestem. ,,kończę ten durny temat rozmowy z idiotą ." Gdybyś sobie zapomniał to ja pierwszy proponowałem zakończenie tej durnej rozmowy z idiotą... ViceVersa

ocenił(a) film na 9

Sorrry koleś ale.. co cie ku*ra obchodzi gdzie znajduje się mój komputer? jakie to ma znaczenie?
włamiesz się? pozatym ja też mogę ci kazać zmienić durny awatar jak to kazałeś użytkownikowi wyżej? przez to durne pytanie zrobiłeś offtop który ja próbowałem zakończyć, widać niewiele to dało. Możesz mi bluzgać dalej mnie nie to nie rusza... finito.

użytkownik usunięty
McFlyPL

Sorry koleś ale właśnie guzik mnie obchodzi gdzie znajduje się ten twój złom. Dla mnie nie ma to znaczenia i jeszcze jedno nie zamierzam się włamywać, więc nie musisz już latać po posterunkach. Ty możesz mi kazać zmienić avatar? A na jakiej podstawie. To znana twarz pewnego filmowego mafiozy, który stosował retrospekcje. Jakie durne pytanie? Po raz kolejny mówię Ci, że ja tak samo próbowałem to zaKOŃczyć, ale niestety byłeś na to za HARdy i jak widać też niewiele to dało.
Koleś, ja Ci nie bluzgam, to raczej ty bluzgasz mnie!...

ocenił(a) film na 9

To po co kazywałeś jej zmieniać awatar bo był do idiotyczny? myśl co piszesz, bluzgamy sobie nawzajem jak byś nie zauważył, w ogóle będę szczęśliwi jak zakończymy tą beznadziejną dyskusję..

użytkownik usunięty
McFlyPL

A ty niby po co jej broniłeś i zacząłeś tę całą dyskusję?!

ocenił(a) film na 9

Bo to jej awatar i ona ma prawo sobie zmieniać a nie ty.

użytkownik usunięty
McFlyPL

ALe chyba mam prawo się o nim wypowiedzieć, i zgłosić jego ewentualne korekty oraz zdanie moje o nim.

ocenił(a) film na 9

Przypomnę że po "twoim" zakończeniu tematu jeszcze jej powiedziałeś że jestem obleśny, ale teraz naprawdę duży offtop się zrobił i zrobimy przysługę światu jak skończymy.

użytkownik usunięty
McFlyPL

A myślisz, że ona to czyta?! Myślę też, że świata nie ubędzie i nic złego mu się nie stanie i nie stało z naszej dyskusji. Wydaję mi się też, że nasza ,,przysługa" dla świata nie będzie miała większego znaczenia. Dla świata powinny być prowadzone, porządne dyskusję, które jasno i wyraźnie powiedzą co należy zmienić!

ocenił(a) film na 9

Ahh zapomniałem, KONIEC PIER*OLENIA W TEJ BEZNADZIEJNEJ DYSKUSJI.

użytkownik usunięty
McFlyPL

,,KONIEC PIER*OLENIA" No i kto tu bluzga, wypowiadając inwektywy, których poboczne cele skierowane są w moją skromną osobę. Beznadzieja!

ocenił(a) film na 9

Przeczytaj kilka razy, miałem namyśli koniec tematu bo się nie rozumiemy.

użytkownik usunięty
McFlyPL

Myślisz, że jestem aż tak a głupi?... Mylisz się zrozumiałem twój post!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones