PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1012}
6,8 134 903
oceny
6,8 10 1 134903
7,0 22
oceny krytyków
Speed: Niebezpieczna prędkość
powrót do forum filmu Speed: Niebezpieczna prędkość

haha żart xD

ocenił(a) film na 7

skok przez brakującą część drogi, kpina jak wjechał pod autobus żeby rozbroić bombę (przecież autobus krąży w kółko po lotnisku), nieporozumienie z wybuchem autobusu, główna fabuła to uratować ludzi z autobusu, a że ten później rozwala samolot pełny ludzi to już nie istotne. haha jak byłem młodszy to tego nie widziałem ale teraz takie błędy strasznie rażą po oczach.

mike876

Skok ok zgodzę sie ale ten samolot był pusty raczej może tylko pilot zginął a rozbrajanie bomby miało raczej sens :)
Przyznaje fabula troche oklepana ale film ok

ocenił(a) film na 7
Dziurny93

no ok, zgodzę się że samolot miał na pokładzie tylko pilota. Akcja jak wjechał pod autobus trochę mi nie pasuje bo patrz autobus musi krążyć po lotnisku a on sobie spokojnie pod niego wjeżdża i zaczyna rozbrajać, a w między czasie autobus nie musi skręcać ani wykonywać manewrów przecież własnie po to wjechali na lotnisko by się kręcić.

mike876

samolot nie musiał mieć nawet pilota na pokładzie bo jak widać był holowany. Więc pilot jest zbyteczny.
Jeśli chodzi o jazdę pod autobusem, jest możliwa.
Chyba nie wyobrażacie sobie że lotnisko miezy 100 X 100.
Lotniska w ameryce są bardzo rozległe, był dosłownie chwilę pod tym autobusem, co oznacza że jechali pewnie po prostym pasie.

ocenił(a) film na 3
mike876

uśmiałam sie na filmie jak na dobrej komedii XD

ocenił(a) film na 7
zona_alkoholika

no może trochę sobie wyjaśniliśmy ale nie wytłumaczycie akcji z skokiem autobusu. Ogólnie film fajnie się ogląda, klasyka kina. Film ogląda się z uśmiechem xD 7,5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones