PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850261}

Spider-Man: Bez drogi do domu

Spider-Man: No Way Home
7,6 88 150
ocen
7,6 10 1 88150
6,7 36
ocen krytyków
Spider Man: Bez drogi do domu
powrót do forum filmu Spider-Man: Bez drogi do domu

Myślicie ze prawdziwy? Ja chce w to wierzyć ale nie wiem wsm, jakość słaba wiec ledwo co widać ale jest omg, widać ze jets i Tom i Benedict wiec to może być to ale sama już nie wiem, i tak mam nadzieje ze dzisiaj wyjdzie oryginalny już

ocenił(a) film na 9
Julia_Ciesliko

Oficjalnie trailer ma wyjść do (!) środy. Sony jak na razie walczy z tym wyciekiem, więc bardzo prawdopodobne, że jest prawdziwy. I wygląda na to, że potwierdza wiele plotek :]

ocenił(a) film na 8
BlakJoint

Dzieki za info, bede czekac do srody haha

Julia_Ciesliko

Już się pojawił pierwszy zwiastun, napewno widać bombę Green Goblina i Doctora Octopusa. Trzeba czekać na drugi zwiastun to może zobaczymy Matta Murdocka i Tobeya jako Spidermana.

ocenił(a) film na 9
Taio

Na samym zwiastunie była sekundowa scena z Lizardem (która była ciemna, ale ktoś to na YT bardzo ładnie rozjaśnił i spowolnił), widać w paru momentach żółte błyskawice Elektro i Sandmana. Prócz samego zwiastuna, gdzie podobno końcówka była "edytowana" tak, by nie zepsuć (jeszcze większego) efektu "Wow", wyciekło kilka kwestii, które mówią do siebie nawzajem Maguire i Holland :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones