PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850261}

Spider-Man: Bez drogi do domu

Spider-Man: No Way Home
7,6 87 470
ocen
7,6 10 1 87470
6,7 34
oceny krytyków
Spider Man: Bez drogi do domu
powrót do forum filmu Spider-Man: Bez drogi do domu

Cały film mocno chwyta za serce, ale rozryczałam się totalnie, kiedy Spiderman 2 uratował MJ w podobny sposób, w jaki nie udało mu się uratować Gwen. Piękna scena odkupienia.

Które sceny Was scisnęły za gardło?

ocenił(a) film na 7
Edziek

Acha i jeszcze scena gdzie Tobey rozmawia z Octopusem i ten legendarny soundtrack w tle. Coś pięknego

ocenił(a) film na 5
masquerade__

Zgadzam się totalnie, świetna scena

ocenił(a) film na 7
masquerade__

Nie potrafię przypomnieć sobie nawet jednej sceny z filmów Marvela, która szczerze chwyciłaby mnie za serce - jestem zbyt cynicznie nastawiona wobec korpo-tworów jak MCU. Niemniej jako rozczulający fan service, ta konkretna scena była świetna i spełniła swoje zadanie na piątkę z plusem.

masquerade__

Mnie taki dołek złapał po obejrzeniu filmu. Peter został sam jak palec. Ciocia May nie żyje, MJ i Ned nie znają go. Wynajął jakąś zaszczurzoną norę jak Tobey. Chyba to dla niego najlepsze wyjście bo nie będzie narażał bliskich na niebezpieczeństwo jako bohater, jednak jako zwykły człowiek będzie sam. Ciekawe, czy po sukcesie kasowym filmu, zdecydują się na jeszcze jeden film lub chociaż wstawienie jego postaci w innych filmach MCU.

ocenił(a) film na 7
Wight

Też miałem ,, dołek".
A kontynuacja na pewno będzie.

ocenił(a) film na 9
Dawid_Konc

Czy są jakieś informacje, że będzie kontynuacja? Wydawało mi się, że skoro pokierowano fabułę w stronę zapomnienia o Peterze, to żadni avengersi się do niego nie zwrócą skoro teoretycznie go już nie znają

SylwiA8_

A mi się wydaje że Strange go pamięta, przypominam że jest scena, która zapowiada następny film, a tam są konsekwencje tego czaru co rzucił i sam tam wypowiada słowa że nie było innego wyjścia, czyli jak na moje kaprawe oczko musi pamiętać dlaczego i po co rzucał ten czar.

Co do scen łapiących za serce fakt, scena z Garfieldem kiedy łapie mj była mocna, ale chyba jednak mocniejsze było poświęcenie MJ dla dobra ogolu, byłem na to przygotowany od pierwszej zapowiedzi tego filmu była też taki komiks ale jednak dalej bardzo mocne. Odrazu przeszła mi myślę czy byłbym w stanie poświęcić swoją miłość i to dopiero mnie rozłożyło.

ocenił(a) film na 7
SQNISGOOD

Kontynuacja będzie na pewno, domyślam się że to będzie kolejna trylogia, a spider Man nie będzie pojawiał się w kolejnych filmach Marvela tylko Sony. Podobno Marvelowi skończył się kontrakt na udział spidermana w ich filmach.

ocenił(a) film na 8
SylwiA8_

jest potwierdzona kolejna trylogia z Tomem, także może to będzie próba przypomnienia o sobie XD zakładam że w jakiś sposób będzie możliwe przywrócenie im wspomnień chociaż na jakimś niskim procencie

ocenił(a) film na 8
kanek2013

Venom będzie. Po napisach jest scena w której kawałeczek się oderwał od niego i został w tym uniwersum.

ocenił(a) film na 8
masquerade__

To był co najwyżej dobry smaczek, ale żeby płakać?

ocenił(a) film na 8
Tomek59_fw

Wszyscy odbieramy różne rzeczy inaczej, to sprawia że każdy jest wyjątkowy na swój sposób. Poziom wrażliwości też się do tego zalicza, polecam szerzej patrzyć na świat.

masquerade__

Zakończenie, kiedy decyduje się nie przypominać MJ i swojemu przyjacielowi ich znajomości. Dochodzi do wniosku, że lepiej im bez niego. Bezpieczniej dla nich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones