PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850261}

Spider-Man: Bez drogi do domu

Spider-Man: No Way Home
7,6 88 113
ocen
7,6 10 1 88113
6,7 36
ocen krytyków
Spider Man: Bez drogi do domu
powrót do forum filmu Spider-Man: Bez drogi do domu

Pozycja obowiązkowa

ocenił(a) film na 10

Dla mnie jako 30 latka powrót Tobey i Andrew był bardzo nostalgiczny. Film podobał mi się strasznie. Sądze, że daredevil będzie albo diabłem z netflixa, bo bądź co bądź ale w serialu były nawiazania do MCU, albo będzie to totalnie nowa odsłona Murdocka. Watpię aby przybył on z innego świata. Andrew troche srednio wypadł z ciagle pełnymi łez oczami a i wątek wspolnego przytulania sie z Tobey był troche nie tak… (zostawmy poglądy orientacyjne na boku)
Świetne odejście złoczyńców (a moze wlansie hołd w ich kierunku jak tych dobrych?) octopuss i elektro wypadli genialnie, lizzard chyba najgorzej, ale miał swoje 5 minut. Gdyby dodali venoma byłoby juz za duzo, liczę ze pozostałość symbiota wróci i znajdzie nowego nosiciela, a Hardy niech zostanie tam skąd przybył (lubie go i nie chce wybierać miedzy nim a hollandem)
Wątek z May wzruszajacy
Liczyłem jednak ze w scenie na cmentarzu podjedzie do niego murdock a nie Happy. Tutaj jednak bardziej wzruszające było odwiedzanie grobu gwen przez Andrew w niesamowitym. Jest to rolercoster emocjonalny. Wyciskarka lezy, akcja, komedia. Grube 10/10 i na pewno jeden najlepszych filmów

mrpinch

Spiderman Garfielda zawsze był płaczkiem. Tak już mu zostało. Spiderman Tobiego z kolei to błazen, z wiecznie przyklejonym, durnowatym uśmieszkiem. Holland, wypada tutaj najlepiej. Jest naturalny, nie ma się w sumie do czego przyczepić, jeśli chodzi o jego sposób odgrywania roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones