PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850261}

Spider-Man: Bez drogi do domu

Spider-Man: No Way Home
7,6 88 150
ocen
7,6 10 1 88150
6,7 36
ocen krytyków
Spider Man: Bez drogi do domu
powrót do forum filmu Spider-Man: Bez drogi do domu

(SPOILERY) !!!!!!!!!!!


Witam, właśnie wróciłem świeżo z kina i może zacznę od tego, że jestem fanem przygód pająka - od czasów kreskówki na Fox Kids , a potem trylogii Sama Raimiego i „No way Home” było dla mnie nostalgiczną podróżą do przeszłości !!!!

Wielkie brawa dla ludzi z MCU, za to w jaki sposób nam przedstawili historię w „No way Home”.

Aż mam ochotę na więcej Andrew i Tobyego - chciałbym zobaczyć ich w jakiś solo spin-offach, ale niestety jest to nie realne….

Ta chemia między 3 pająkami, charyzma Andrew i Dojrzałość Toby’ego - to zostało tak świetnie ujęte.

Cała historia zasługuje na duży plus , sinister six co prawda nie było, zaledwie 4 (nie licze doc oca, ze względu na jego nastawienie), to mimo to wyszło to znakomicie.

Scena po napisach - pokazano nam ze Tom Hardy nie będzie Venomem w wymiarze Toma Hollanda - co według mnie, jest dobrym posunięciem ze strony MCU.

ocenił(a) film na 10
thegame237

P.s cała sala klaskała, gdy pojawił się Andrew :))))

ocenił(a) film na 8
thegame237

u mnie ludzie krzyczeli i piszczeli xd i tak samo jak sie pojawił tobey, i jak andrew złapał mj to też

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones