PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138713}
6,6 141 491
ocen
6,6 10 1 141491
5,0 16
ocen krytyków
Spider Man 3
powrót do forum filmu Spider-Man 3

VENOM!!! 

ocenił(a) film na 3

Za skrzywdzenie tej postaci należy się kara śmierci. Tylko Amerykanie mogli tak S******** swoją legendę....Dobrze że nie wzięli się za Carneg'a czy Toxina....

buterfly

Z filmami DCU możesz zrobić to samo co z MCU.

A. xD

B. Jak mówiłem wyżej: twoja krytyka sceny tańca w 3-ce Raimiego to bzdura i hipokryzja, skoro jarasz się późniejszymi remake'ami i MCU (jeden **** którymi filmami, bo wszystkie i tak są takie same na jedno kopyto) z "humorem" dla 8-latków. Emo-Parker jest za*ebisty, a jego uliczny taniec do Jamesa Browna to kult (!).

C. Jak sam Sandman stwierdził: "Po prostu miałem pecha.". Facet był desperatem, a twoja krytyka jak mówiłem wyżej: jest jałowa. Żaden inny film ze Spider-Manem nie będzie miał tyle głębi emocjonalnej, bo trylogia Raimiego, dlatego możesz z nimi zrobić to, co z wyżej wspomnianymi przeze mnie filmami MCU i DCU.

P.S. Aż musiałem zmienić sobie profilówkę na Emo-Parkera. xD

OLDsch88L

Na pewno z niektórymi owszem i bynajmniej nie chodzi o to że są kinem w PG 13.

A - Nie widzę w tym niczego dziwnego równie dobrze mogli ją inaczej nazwać, bo ze swoją komiksową postacią nie ma niczego w wspólnego.

B. Jego taniec akurat wywołam u mnie śmiech, zapewne nie o to chodziło twórcą :)

C. Rozumiem miał pecha jeden raz, jednak z własnej woli dożył do tego żeby po raz drugi trafić za kraty.

P.S Ten jego uśmieszek jest tak strasznie idiotyczny XD

I jeszcze jedno P.S chociaż się różnimy to przecież możesz zaakceptować moje zaproszenie do znajomych, zapewne Filmweb znowu namieszało i wywaliło nas ):

buterfly

W tych gównach MCU i DCU chodzi o wszystko - absolutnie o każdy aspekt tych filmowych padak (!).

A. Możesz sobie nie widzieć czegokolwiek dziwnego w jęczeniu jak 14-latek o komiksową laseczkę, ale zapewniam cię, że jest to niewypowiedzianie żałosne i dziecinne. xD Sorry, ale ja jestem za stary na takie głupoty, a tym samym komiksy nie są w ogóle częścią mojego życia (czyt. mam istotniejsze rzeczy na głowie).

B. Jak na moje oko to o to właśnie twórcom chodziło: o szczyptę komizmu i luzu.

C. Bo nie miał innej sposobności na szybkie zdobycie dużej gotówki, niżeli działalność przestępcza. Kryminałami nie są tylko pozbawieni uczuć *********. Jak mówiłem wyżej: świat to nie system 0-1.

P.S. Ten uśmieszek pochodzi z kultowego ujęcia w Jazz-Clubie, podczas którego rzucił ze za*ebistym błyskiem w oku: "To dla ciebie!". Lepszej profilówki nie mogłem znaleźć.

OLDsch88L

Akurat jak w większości produkcji winie ponosi głównie scenariusz, więc czy to MCU czy DCU nie ma dla mnie znaczenia.

A.Dla ciebie dziecinne i żałosne jednak dla mnie jest to podstawowa sprawa, ponieważ Spider-Man to adaptacja komiksu.

B. Szkoda tylko że niestety, wyglądało to jak scena tworzona na serio ):

C. Nie rozumiał tylko że wcale jej tym nie pomagał, narobił swoim zachowaniem jesczę większe problemy tej rodzinie.

P.S. Dla mnie nie jest to kultowa scena, jedynie wiec po raz kolejny mnie rozbawiłeś ;)

buterfly

Dla mnie MCU i DCU to ten sam pies - do odstrzału!

A. "Spider-Man The Movie" to historia o Spider-Manie, a nie jakieś zdzirze imieniem Gwen Stacy, więc poluzuj majty. Było jej tyle ile miało być i nie więcej. xD Ponadto filmy Sama pokrywają się z oryginałem jak żaden inny (ze Spider-Manem w roli głównej): jest Ben, jest Harry / New Gobliin, jest stary Harry'ego / Green Goblin, jest MJ, jest przekozacki Jameson, jest czarnoskóry pracownik Jamesona, jest Brock / Venom, jest Sandman, a nawet ta twoja nieszczęsna Gwen. Wszystko zrobione na 6 z dwoma plusami!

B. Szczypta humoru w 3-ce Raimiego nie zmieni faktu, że jego filmy to poważna sprawa i poważne podejście do tematu, czego nie można powiedzieć o szmatławych MCU (gdzie nonstop ktoś rzuca jakimś pseudo-zabawnym monologiem aż do porzygania).

C. Nie pamiętam, aby rodzina Sandmana miała jakiekolwiek problemy z jego powodu, bo gliny ścigały wyłącznie jego. Na dniach oglądam całą trylogię, bo się nakręciłem jak *********!

P.S. Mnie bawi Emo-Parker popie*dalający na kozaka po ulicy i zaczepiający laseczki swoją gestykulacją - GDZIE OSCAR DLA TOBEYA JA SIĘ ***** PYTAM?!?!?!?!?! :O

P.S.2. Wypie*dalaj z tym Deadpoolem w profilówce! xD

OLDsch88L

Aha okej - Nie ma to jak spoglądać tylko i wyłącznie na sam fakt czy to jest MCU czy DC ;)

A. Owszem film jest o Spider-Manie dlatego Gwen Stacy powinna odrywać większą rolę w jego życiu, jeżeli kiedykolwiek czytałaś komiksy o Spider-Manie to doskonale zdajesz sobie z tego sprawę :)

B.Niestety sceny z Parkerem były uważam robione właśnie bez luzu, w efekcie czego wyszły bardzo nadęcie ):

C. Ja się też nakręciłem natomiast myślą co musi w tej chwili przeżywać żona Salmana, nie to że na głowie ma umierającą córkę to jej mąż wkręca się znowu w kłopoty naprawdę nie zazdrościłem kobiecie ):

P.S Mnie to nie bawiłem wręcz mu nawet współczułem, gdyż widzałem jak on się męczył grając te sceny ):

P.S Z moim avatarem mogę sobie robić co chcę, na razie nie mam wiec takich planów ;)

buterfly

Nie rozumiesz. Mam gdzieś od kogo pochodzi dany film, bo to nie ma dla mnie jakiegokolwiek znaczenia. "Man Of Steel" (DC) mi leży tak samo jak "Hulk" (Marvel). Ale patrząc na to dzisiejsze MCU i DCU to wniosek jest krótki: jedno i drugie to sraczka (!).

A. Nie pamiętam komiksów, ale pamiętam kreskówkę z lat 90., w której właśnie MJ była laską Parkera. Dzisiaj już tym kijem tej kreskówki nie tknął, bo to nie ma tego ładunku emocjonalnego i krzty realizmu, które są w filmach Raimiego.

B. Szczerze: cała ta ********** nagonka na 3-kę Raimiego to jedna wielka kpina i propaganda, bo jest w **** innych gorszych filmów z bardziej żałosnymi scenami, a media przy*ebały się akurat do tego. Tak samo było z sutami na kostiumie Batmana w filmach Schumachera: o całej tej dziecinadzie dowiedziałem się dopiero ***** z Neta, bo tak to by mi do łba nie przyszło, żeby się ******* do tego elementu! *****, przecież to miał być idealny odlew ciała na modłę renesansowych rzeźb i tym właśnie to było/jest, a media i tłuszcza zrobiły z tego "skandal" jak stąd na Marsa - bzdura totalna!

C. Jak mówiłem wyżej: życie nie jest czarno-białe i nie wszystko jest takie proste, jakby się nam wydawało. Obejrzę filmy to sobie dokładnie wszystko przypomnę, bo teraz jadę z pamięci. I nie żebym nie pamiętał 3-ki Raimiego, bo pamiętam ją za*ebiście dobrze, ale nie pamiętam wszystkich detali. 3-ka Raimiego rządzi i **** w dupę każdemu, kto twierdzi inaczej! xD

P.S. Tobey się nie męczył, bo zgarnął za*ebisty kontrakt: ileś tam melonów + % od sprzedaży (pisze o tym w "ciekawostkach"). Dalej: gdyby Tobey się męczył to by tym wszystkim pie*dolnął, ale tego nie zrobił i miał grać w 2-giej trylogii Raimiego, którą niestety zarżnęli mający papkę zamiast mózgu producenci.

P.S.2. Wsadź go sobie w dupę! xD

OLDsch88L

Cóż mi niestety nie leżały i uważam obie produkcje za jedne z najgorszych od DC/Marvel ):

A. Właśnie była jego największą miłością tymczasem u Ramiego, praktycznie nic nie wnosi do życia Petera Parkera ):

B. Tutaj się z tobą zgodzę chociażby wspominany Batman Schumachera, dodatkowo nawet też nie zwróciłem uwagi na sutki Batmana ;)

C. Zgodzę się nic nie jest czarno białe dlatego mnie osobiście bardziej przejmował los kobiety, która praktycznie samotnie musiała wychowywać chorą córkę ):

P.S Jak zauważyłeś miał popisać kontrakt dlatego też już nie mógł się wycofać, ponieważ właśnie tylko by na tym stracił :)

P.S 2. Nadal czekam że mnie jednak zaakceptujesz do znajomych, nie wiem dlaczego zapewne Filmweb maczał w tym palce ):

buterfly

"Hulk" (2003) jest lepszy niż cały ten zasrany MCU razem wzięty.

A. No i **** z nią.

C. Ona wychowywała córę, a on desperacko usiłował zdobyć kasę - przynajmniej coś robił, działał w jakikolwiek sposób, a nie siedział bezczynnie na dupie patrząc tym samym, jak jego córka umiera na jego oczach.

P.S. Tobey był totalnie zaangażowany w produkcję "Spider-Mana" i byłby dalej, gdyby producenci wszystkiego nie **********.

P.S.2. **** tam ze znajomymi - co to ***** za profilówka?!?! :O

OLDsch88L

To moje osobiste odczucia, niestety Hulk od początku był dla mnie słabą produkcjią ;)

A. Zdecydowanie piz*************da z krytyką o cycki ;)

C. Niestety jednocześnie nie pomyślał o żonie, przecież tak naprawdę im nie pomagał ):

P.S Był zaangażowany bo już musiał dokończyć swój kontrakt :)

P.S Przecież zmieniłem już avatar, mogę zmieć na swój oryginalny-pierwszy no to jak z tymi znajomymi? :)

buterfly

Fanem Hulka nie jestem jakimś specjalnym (jeśli w ogóle), ale leży mi 1-szy film z nim: pełen dramaturgii i dojrzałego podejścia. Dzisiaj właśnie go kupiłem okazyjnie za dychę na DVD. XD

A. Nie łapie. Że co?! XD

B. Boli mnie tak samo fakt, że Schumacher po 20 LATACH nadal przepraszał za "Batmana & Robina", co jest po prostu skandaliczne - *****, dajcie mu już spokój!

C. Ale rozumiem jego motywację - Sandman to klasyczna postać tragiczna.

P.S. Logiczne. Tylko producenci wszystko z*ebali (!).

P.S.2. To ja już wolę Deadpoola albo jakąś dupeczkę od tego... czegoś! xD

OLDsch88L

To tak samo jak ja, co do kupna to szkoda mi kasy ;)

A. Co do Gwen Stacy to się nie zgodzę bo czytałem komiksy ;)

B. Szczerze dla mnie to był taki koszmarek, że już dawno o nim zapomniałem ;)

C. Też jestem w stanie zrozumieć, co już nie znaczy że popieram ;)

P.S. Uważam że ma na koncie znacznie lepsze rolę, wiec akurat rolę Spider-Mana nie zaliczam do tego grona ;)

P.S. Teraz zmieniłem avek na ostatniego Mad Maxa )

OLDsch88L

To jak z dodaniem do znajomych bo czekam? ):

ocenił(a) film na 6
buterfly

Lols.

Heller1304

Zgodzę się Lols do dzisiaj nie przyjął zaproszenia, widocznie nie może przełknąć faktu że nie uważam Spider-Mana 3 za arcydziełko kinematografii.

ocenił(a) film na 6
buterfly

Haha. No właśnie widziałem, czytałem. Co prawda w połowie sobie odpuściłem, bo taki bełkot, że hej, ale no typek ewidentnie ma coś z główką i powinien iść do psychiatry. Twierdzi, że jest dorosły, a zachowuje się jak rozpieszczony i nabuzowany gimnazjalista.

Ja tylko dodam od siebie, że mimo, iż trzecia część SM nie jest jakimś arcydziełem, to i tak jest o wiele lepszy, niż te najnowsze produkcje z Tomem Hollandem, przez to, że Tobey nie jest kukiełką Avengers i nie bawi się technologią przereklamowanego Starka.

Heller1304

I niestety jego zachowanie powtarzało się nie tylko w kwestii Spider-Mana ;) Co do wersji z Hollanda to mi wersja z 2017 roku nie przypadła do gustu, ratował ją tylko Vulture :) Wiec dlatego jeszcze do tej pory nie obejrzałem kontynuacji i na razie mi nie spieszno ;)

ocenił(a) film na 6
buterfly

Spoko. Ja obejrzałem i trochę żałuję, bo pewnie już nigdy więcej nie wrócę do tych dwóch części.

Heller1304

Po kontynuacji z 2019 roku w pełni cię rozumiem.

ocenił(a) film na 7
buterfly

Wersja z Hollandem to najgorszy spiderman jakiego widziałem, jest tak mocno zrobiony bo podstawówkę że już bardziej się nie da. Moje ulubione filmowe adaptacje to 3 pierwsze części Raimiego i Amazing spidermany. Czekam na odświeżenie serii.

ChubakaCieLubi

Wątpię, aby Sony chciał teraz postawić na odświeżenie po raz kolejny serii, zwłaszcza że z tego, co wiem, jest to najbardziej dochodowy Spider-Man. To samo tyczy się Venoma film na siebie zarobił wiec zdecydowali się na kontynuacje niezależnie od poziomu produkcji. Osobiście uważam, że już bardziej nieumiejętnie przedstawić się obu bohaterów nie można, jednak najgorsze jest to, że biorą w tym udział utalentowani aktorzy.

ocenił(a) film na 7
buterfly

Venom jest ok, przyjemnie się oglądało. Ale Spiderman mnie uśpił. Te beznadziejne rozterki które wlokły się przez pół filmu, słaby antagonista w pierwszej części był świetny vulture a tutaj gość od iluzji. Gdy film się skończył stwierdziłem że fajnie bo już nie miałem siły przy nim siedzieć.

ChubakaCieLubi

Venom uważam, był niestrawny tak samo, jak ostatni Spider-Man postaram się wyjaśnić, dlaczego tak uważam. Po pierwsze zabrakło pomysłu jak ukazać relacje Brock/Venom one nie istnieją, nie mają żadnego wpływu na ich oboje, druga sprawa to pytania, która widz zadaje sobie podczas filmu, zostają bez odpowiedzi, nie dowiemy się z produkcji, w jaki sposób Brock jest w stanie przyswoić symbionta, skoro innym to się nie udaje. W efekcie zamiast psychologicznego sf jak próbował na początku przedstawiać kierownictwo Sony, stworzyli połączenie groteski (scena w restauracji) i niewciągającego kina akcji, całość próbowano skleić, ale Sony nie wiedziało, w którym gatunku film ma zmierzać i mnie osobiście film wyłącznie rozczarował i wymęczył do tego stopnia, że oceniłem go na najniższą możliwą ocenę z racji zmarnowania świetnej postaci.

ocenił(a) film na 7
buterfly

Rozumiem, no dla mnie dużą wadą tego Venoma było odseparowanie jego historii od Spidermana.

Wiadmo że Venom w tatmym wydaniu nie mógł korzystać przez to np z sieci.

To że innym się nie udawało to było niepotrzebne i głupie bo normalnie Venom potrafił się zestroić z każdym a Brock był takim przypadkowym nosicielem po Peterze Parkerze.

Aczkolwiek nie uważam tego filmu za najgorszy jaki widziałem.

ChubakaCieLubi

Nic niewnoszących scen niestety było w Venomie więcej scena gdzie Venom przyjął postać Azjatki albo dziewczynki nic nie wnosiły do fabuły, co dodatkowo udowadnia, że scenarzyści nie panowali nad filmem.

ocenił(a) film na 7
buterfly

Ale i tak Venom lepszy niż Spiderman Daleko od domu to jest dopiero kupa jakich mało.

ChubakaCieLubi

Obejrzałem z 30 minut i dalej nie dałem rade o ile Venoma wymęczyłem do końca na Spider-Mana Daleko do domu nie starczyło mi energii, obawiam się, jednak że również dostanie najniższą ocenę w obu przypadkach, zmarnowano tylko potencjał aktorów.

ocenił(a) film na 7
buterfly

No niestety Spiderman który stracił wiele atutów, w wielu komiskach i kreskówkach pomimo że zapierniczał z jako fotograf to nigdy nie był czyimś pachołkiem, a tutaj wykreował go Tony Stark co mocno mnie raziło, Spiderman zawsze był dość silny fizycznie wiadomo to nie hulk ale np potrafił podnieść samochód samymi nogami wiele osób tego nie wie a w najnowszym to straszne chuchro.

No i co najgorsze jest głupi a spiderman nigdy nie dał się wyrolować temu gościowi od iluzji.

Po Amazingu jednak liczyłem na to że jakość będzie szła w górę bo same Amazingi było spoko a tutaj plaskacz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones