PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138713}
6,6 141 773
oceny
6,6 10 1 141773
4,9 18
ocen krytyków
Spider Man 3
powrót do forum filmu Spider-Man 3

- Pewnie za scenę gdzie Tobey sobie idzie przez miasto i tańczy w barze. Ludzie za granicą szydzą z tej żenady ale widzę, że wy musicie przyklasnąć. Pewnie to miła odmiana po polskich gniotach jakie oglądacie w TV.

- Albo pewnie za to, że venoma... (Matko czy jakikolwiek fan komiksu czy nawet kreskówki, może wskazać cokolwiek co ta postać ma z venoma poza tym, że ma czarny kolor? W filmie ciągle pokazuje swój ryj, jest chudy jak zapałka, nawet chyba mniejszy od spiermana.

- A może za to, że Tobey sam sobie robi narrację w filmie i plecie takie bzdury, że się idzie za łeb złapać, ale pewnie was wprowadza to w zachwyt bo jak się nie jarać takimi trudnymi słowami jak "wielka siła i odpowiedzialność".

- A może za samego Tobiego znowu, który niczym od pierwszej części nie przypomina Parkera??? Nie zdziwiłbym się, że by mu sodówka nie uderzyła do głowy i naprawdę uwierzył w to, że jest spidermanem.

- A może po prostu się nie znacie na filmach i liczy się tylko masa efektów "specjalnych" tudzież komputerowych animacji, które nawet nie ukrywają już, że są dziełem grafików?

- A może z tego względu, że wszędzie w filmie w tle są amerykańskie flagi? Żeby każdy wiedział w jakim to kraju krążą pająki.

ocenił(a) film na 2
skt84

http://www.youtube.com/watch?v=HoNgMVFQNBI Macie tutaj, po angielsku. Może nawet lepiej bo głupie dzieci nie skumają.

skt84

A może dlatego, że są różne gusta? Nie narzucaj innym swojego zdania.

ocenił(a) film na 2
BubbleAngie

Śmieszny jesteś. To wykasuj konto bo wypowiadasz się na forum. Co ty masz za tok myślenia?

skt84

Przede wszystkim, jestem dziewczyną. Podejrzewam, że w przeciwieństwie do ciebie mam normalny tok myślenia. Niektórym ludziom ten film się podobał i nie możesz im tego zabronić. Poza tym niby czemu mam wykasować konto? Po to jest forum, żeby się na nim wypowiadać.

ocenił(a) film na 2
BubbleAngie

Masakra, po prostu wiesz co to jest hipokryzja? To naucz się tego słówka. Jak ktoś piszę coś i Ty się z tym nie zgadzasz to nie jest narzucanie komuś swojego zdania tylko opinia. Forum jest po to by się na nim wypowiadać. Idąc Twoim tokiem myślenia sama chcesz mi narzucić swoje zdanie i tyle, a TO właśnie czyni Cię hipokrytką ;)
A z tym kontem to był sarkazm, jak uważasz, że wypowiedzi to narzucanie komuś swojego zdania to lepiej tu nic nie pisać, czyli po prostu lepiej usunąć sobie konto i tyle. Teraz rozumiesz?

Normalny tok myślenia? Wygląda mi na tok myślenia bardzo młodej i niedoświadczonej osoby.

skt84

Otóż wiem czym jest hipokryzja, i tak jestem młodą osobą. Kiedy narzuciłam Ci swoje zdanie, może mi wskażesz?

ocenił(a) film na 2
BubbleAngie

No widać widać.To nie Twój tok myślenia jest problemem ale masz problem z czytaniem tekstu.

skt84

Haha. Aż zacytuję ,,śmieszny jesteś". Nawet nie potrafisz pokazać w którym momencie narzuciłam ci swoje zdanie, więc kto tu ma problem z czytaniem? ;)

ocenił(a) film na 2
BubbleAngie

Ty nie potrafisz pojąć, że narzucanie komuś zdanie to jest jedynie TWÓJ wymysł analfabetko? Matko podstawy się kłaniają.

skt84

Fakt, postawy się kłaniaj, ale nie mnie.. Co ma analfabetyzm do wymysłu narzucania komuś zdania? Niech to będzie moim wymysłem, bo dalsza dyskusja nie ma sensu. W szczególności z taką osobą ja ty.
Żegnam.

ocenił(a) film na 2
BubbleAngie

Analfabetyzm to definicja Twojej osoby. Nie wchodź w tematy jeśli masz problem z czytaniem.

skt84

A jednak nie żegnam. ^_^
Będę wchodzić i komentować, co tylko mi się zachce. Świetny ubaw, w szczególności jak się trafia na takich ludzi. :D

ocenił(a) film na 8
skt84

jesteś żałosny człowieku i nie udowodnisz nikomu swojej wątpliwej racji. Twoje IQ na pewno jest dwucyfrowe :D

ocenił(a) film na 2
jaroslaw16

Sprawa rzeczywiście warta śmiechu... Koleś z liczbą 16 w nicku, która mówi sama za siebie. A teraz sam profil:
"Bez twarzy" z Cage'm - 10 HAHAHA :D
"Czerwony kapturek" - 9 :D
"To nie jest kraj dla starych ludzi" - 5 - uuu pewnie się nudziłeś i drapałeś po łepetynie na tym filmie co?
"Plan doskonały" - 1 No nie, na pewno się "chowa" przy filmie "bez twarzy"
Zestawienie "Johna Rambo" i "Niezniszczalnych. Pierwszy ma 3 a drugi 8... Pewnie ten drugi wydał ci się bardziej realistyczny :D
No cóż rzeczywiście żałosne 16 w nicku świadczy o IQ ;) Nie pozdrawiam pacanowa.

ocenił(a) film na 8
skt84

hahahaha Zobaczył 16 w nicku i dostał wzwodu! :D Skąd wiesz kiedy profil był zakładany i co oznacza 16? Widzę że bałeś się dalej uderzać bo już ci argumentów brakowało. I tak jesteś żałosny a jak mierzi Cię flaga USA w filmie USA, to nie oglądaj filmów USA, proste co nie?. Pacanowa? Ale mi pojechałeś, aż zimny pot zwilżył moje ciało.... uuu boję się :D

ocenił(a) film na 8
jaroslaw16

Dałeś "Kevin sam w domu" 9/10? To ja nie mam pytań... Teraz to jesteś kozak na dzielnicy :D

ocenił(a) film na 2
jaroslaw16

No i pewnie jeśli byłby w kryterium ocen jako jeden z najbardziej popularnych filmów na święta to zasługuje na tą 9-tkę i najlepsze jest to, że doczepiłeś się tego na siłę i jak to zwykle w przypadkach takich jak twój, bezmyślnie.

Jak się boisz? Poczułeś się jak na lekcji przed pytaniem? Zapamiętaj to uczucie, występuje wtedy gdy stajesz przed kimś mądrzejszym od siebie. U ciebie bardzo często dzieciaku.

Po co mam cokolwiek argumentować po jednym głupim zdaniu jak: "jesteś żałosny człowieku i nie udowodnisz nikomu swojej wątpliwej racji. Twoje IQ na pewno jest dwucyfrowe :D"
Dla takiego cymbała jak Ty nawet takie głupie teksty wymagają argumentacji? Weź podaj rękę Joli Rutowicz bo sapiesz na tym samym poziomie co ta koniówa.

ocenił(a) film na 8
skt84

A za to ty udowadniasz wszystkim swój zabójczy intelekt.... pod względem odrażającej głupoty. I tu nie trzeba już nic więcej dodawać, jesteś tak prostą osobą że można Cię opisać jednym zdaniem...

ocenił(a) film na 2
jaroslaw16

No Twój jest za to powalający 16. Zrób to co Jola i szybko wyjdź ze studia i strzel buraka jeszcze. Ojeeej i nie płacz dziecko, zacząłeś pisać głupoty i cię zagasiło, od bluzgów dzieli Cię już chyba tylko jeden krok, typowe. Twoi rodzice musieli mieć duże pole skoro wyhodowali takiego buraka

ocenił(a) film na 8
skt84

hahaha jaka riposta... jeżeli myślisz, że sprowokujesz mnie tym do obelgi to się mylisz. Tylko tym bardziej utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że jesteś osobą poniżej jakiejkolwiek krytyki i poniżej jakiegokolwiek poziomu intelektualnego.

ocenił(a) film na 2
jaroslaw16

To sobie żyj w tym przekonaniu jako jedyny ;)

ocenił(a) film na 8
skt84

Po wypowiedziach innych wnioskuję że nie jako jedyny ;)

ocenił(a) film na 2
jaroslaw16

No raczej ;) Przecież widać, że jesteś inny.

ocenił(a) film na 8
skt84

Inny to znaczy lepszy i wyjątkowy.... A to że ty wolisz być jak inni to ci współczuję

ocenił(a) film na 2
jaroslaw16

No tak rozumiem, nie jesteś lepszy i wyjątkowy, szanuję Twoje zdanie.

ocenił(a) film na 8
skt84

Chyba właśnie nie rozumiesz, ale wiem że Tobie tłumaczyć to daremny trud, więc nie będę dyskryminował patologów...

ocenił(a) film na 2
jaroslaw16

Patolog zajmuje się zgonami. Nieźle żeś palnął z tą dyskryminacją łosiu.

ocenił(a) film na 8
skt84

No, bo ty jesteś zgonem.... I coś widzę że ty palnąłeś Łosiu

ocenił(a) film na 2
jaroslaw16

Palnąć to się możesz w głowę i lepiej weź słownik do ręki cymbale ;)

ocenił(a) film na 8
skt84

Hahaha ty mnie ortografii nie ucz, bo jeszcze z nas dwojga to ja mógłbym ci słownikiem po łbie przyłożyć...

ocenił(a) film na 2
jaroslaw16

Widzę, że nawet nie wiesz ile jest rodzajów słowników analfabeto. Ty masz się uczyć znaczenia słów jak "patolog", no ale co ja mam tłumaczyć, łatwiej by było wytresować psa niż takiego neokida.

a wiesz kto to jest homo-sapiens? hahaha pewnie na ulicy też by cię na tym złapali, dokładnie tak cie widzę tłuku :D "patolog" hehe

http://www.youtube.com/watch?v=a1pdHSEt0bc
Czuj się jak wśród swoich analfabeto.

ocenił(a) film na 8
skt84

Widzę że dwie doby ci zajęło wymyślenie dobrego tekstu... No cóż, jedni myślą wolniej a drudzy szybciej, ty się zaliczasz niestety do tych pierwszych matole...

ocenił(a) film na 8
jaroslaw16

O i ty też się czuj wśród swoich hejterze:http://www.youtube.com/watch?v=FdCnQNuojUw

ocenił(a) film na 8
jaroslaw16

http://www.youtube.com/watch?v=FdCnQNuojUw

ocenił(a) film na 2
jaroslaw16

A najlepsze jest to, że ty nie potrafisz nawet wrzucić filmu na YT a ten koleś z filmiku tak, bo oprócz tego, że jesteś analfabetą to nie potrafisz linku poprawnie wkleić, zamiast poprawić swój komentarz dodajesz nowy post z linkiem . Z takim kretynem to jeszcze tutaj nie pisałem. Idź spać już dziecko.

ocenił(a) film na 8
skt84

hahaha wiedziałem że się czepisz... powiem ci durniu tak: za pierwszym razem nie wskoczyła spacja a edytować się nie dało od razu. Ale skoro ty taki znawca to przeoczyłeś to proponuję być bardziej spostrzegawczym imbecylu niedokołysany....

ocenił(a) film na 2
jaroslaw16

Po co się tłumaczysz analfabeto już napisałem wystarczająco dużo o twoich "zdolnościach" na poziomie małpy i Rutowicz :D

ocenił(a) film na 8
skt84

A ja napisałem wystarczająco dużo o twoich ograniczonym umyśle debilu, więc po co się tłumaczysz?

ocenił(a) film na 3
skt84

Albo troll albo imbecyl. Nie ma trzeciej opcji. xD

ocenił(a) film na 2
Eddy

Wybieram to drugie bardziej pasuje do Ciebie ;)

ocenił(a) film na 3
skt84

tylko że mowa o Tobie koleżko - zabawna dezorientacja jak na kogoś kto oskarża innych o analfabetyzm. Ale zgadzam się - wybór zapewne trafny. przynajmniej deficyty intelektualne rekompensuje Ci pełne dystansu i samokrytyki podejście do siebie samego xD

ocenił(a) film na 2
Eddy

eee tam długa i denna obrona przed ciętą ripostą. Przegrałeś stary ;)

ocenił(a) film na 3
skt84

Widzę ze bardzo się lubisz. Pewnie jesteś w tym bardzo osamotniony. Gratuluje dobrego samopoczucia.

ocenił(a) film na 2
Eddy

Chybiasz za każdym razem. Mam nadzieję że jak ci już włos urośnie tam gdzie trzeba to nie będziesz chybiał ze swoją pierwszą :D

ocenił(a) film na 3
skt84

Dawno mi się nie zdarzyło żebym nie wiedział co odpisać ale voila - miej satysfakcję. Jednak zanim zaczniesz łoić gruchę w narcystycznym uniesieniu wtrącę jeszcze że powodem braku jakiegokolwiek pomysłu na ripostę jest kompletne obezwładnienie przez poziom Twojej żałosności. Mówię poważnie - jeśli nie jesteś trollem i piszesz na serio a nie jesteś w gimnazjum to współczuję.

ocenił(a) film na 2
Eddy

Pracuję, żonkę mam i swoje mieszkanko, także wytrzepie mi ktoś inny, radzę walić rocznik w nicku byłoby łatwiej dojść do pewnych rzeczy. Dorośniesz to może napiszesz jakąś ripostę :p

ocenił(a) film na 8
skt84

Powiem tak: obrażasz innych, bo lubią coś innego niż Ty. W dodatku starasz się wykłócać o coś czego nie ma, używając mądrych słów, które wbrew pozorom nie sprawiają, że ludzie wezmą Cię za mądrzejszego. Widzę, że oglądasz dobre filmy, jednak to pozostaje Twoją największą zaletą. I nie obrażaj kobiety, bo to robią tylko najwięksi imbecyle.

ocenił(a) film na 2
Ritchelliel

"I nie obrażaj kobiety, bo to robią tylko najwięksi imbecyle" - Żonaty jestem i inne się dla mnie nie liczą.
"W dodatku starasz się wykłócać o coś czego nie ma" - Te sceny tam są i tego nie ukryjesz. Tańczący Parker dla Ciebie nie istnieje? Też bym tak chciał... Pretensji nie mniej do mnie ale do twórców
"używając mądrych słów, które wbrew pozorom nie sprawiają, że ludzie wezmą Cię za mądrzejszego." - Niech to forum będzie osądem, ja nie chcę pokazywać kto jest mądry ale kto ma dobry gust. Mądrość możesz zobaczyć na WP całe stado osłów w komentarzach.

"Widzę, że oglądasz dobre filmy, jednak to pozostaje Twoją największą zaletą." - Ukłon z mojej strony za to, że sprawdzasz profil zanim wystawisz komentarz.. Ukłon bo jesteś pierwszy! A widzisz, "oceniam wszystkich" a jednak to Ty jesteś fenomenalny... paradoks?

ocenił(a) film na 8
skt84

Za kogo się masz? Kochaj żonę, ale przy okazji nie musisz być gburem! Nie chodzi mi o sceny - bo są - chodzi o Twoją wymianę zdań z BubbleAngie. I jestem kobietą. Dlaczego nie możesz spokojnie sobie egzystować w internecie? Nudno Ci w życiu i szukasz zaczepki na forum?

ocenił(a) film na 2
Ritchelliel

To jest zwykła argumentacja typu M. Olejnik, na forum wszyscy dla mnie są bezpłciowi, liczy się tylko treść a to, że ktoś ma braki w nauce nie daje mu przywilejów a argument "o kobiecie" jest absurdem w czasach równouprawnienia, nie wiń mnie tylko feministki bo tego właśnie chciały dla kobiet. W życiu jestem bardzo uprzejmy dla kobiet inaczej moja Księżniczka nie miała by ze mną dobrze. I wierz mi, że ona nie ma problemu z czytaniem.

A może być uprzejmym i potem pisać z każdym analfabetą i przepraszać za każde złe (tudzież inne) słowo które nie pasuję odbiorcy bo jest kobietą. Jak by potem wyglądał internet? Na pewno gorzej niż dzisiaj bo na "co ja pacze" "fajnom mam dziefczyne" by się nie kończyło. To się tępi a nie akceptuje się tego. Wolę być gburem w Twoim mniemaniu niż tępakiem, który kaleczy język.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones