PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=246225}

Spisani na straty

Left Behind: World at War
5,2 246
ocen
5,2 10 1 246
Spisani na straty
powrót do forum filmu Spisani na straty

Ale jeżeli ktoś nie widział dwóch poprzednich to może być dość nudny i zagmatwany. Osobiście polecam...także poprzednie części Left Behind oraz Left Behind Tribulation Force.

k_sylwestrowicz

to mnie zainteresowaleś... hmmm, a zastanawialam się po co takie filmy jak ten się robi skoro i tak nie wiadomo o co w nim chodzi... kolejna lekcja pokory jeśli chodzi o wyciąganie pochopnych wiosków. a najgorsze, że pracuję w wypozyczalni i nikomu tego filmu nie polecam, a może zabieram tym postępowaniem ludziom dobra rozrywkę. Kurczaki :P
w każdym razie wydaje mi się, że mimo wszystko film nie powinien być tak zwarcie związany z poprzednimi częściami, bo co mają począć tacy nieszczęśliwcy jak ja, którzy nie oglądali poprzednich części?

ocenił(a) film na 10
maja_san_D

" bo co mają począć tacy nieszczęśliwcy jak ja, którzy nie oglądali poprzednich części? "

ogladnac 2 poprzednie czesci :)

ocenił(a) film na 10
Motylek_9

jasne :-) obejrz pozostale dwie bo warto nawet jezeli jest to niepokoleji

ocenił(a) film na 10
k_sylwestrowicz

dokładnie zgadzam się z tobą
ps. proponuję książki (polski tytuł) Powieść o czasach ostatecznych jest ich hyba 16 z tego od 1 do 12 w języku polskim

Baal

"z tego od 1 do 12 w języku polskim" chyba tylko u nas tłumaczy się 3/4 serii, genialne :P

P.S: Brakuje końca czy początku? ;)

ocenił(a) film na 10
A_Master_of_Disaster

Masz rozpiskę

1. Dzień zagłady (oryg. Left Behind: A Novel of the Earth's Last Days, październik 1995)
2. Diabelski traktat (oryg. Tribulation Force: The Continuing Drama of Those Left Behind, październik 1996)
3. Syn zatracenia (oryg. Nicolae: The Rise of Antichrist, październiku 1997)
4. Łowcy dusz (oryg. Soul Harvest: The World Takes Sides, sierpień 1998)
5. Anioł czeluści (oryg. Apollyon: The Destroyer Is Unleashed, luty 1999)
6. Zabójcy (oryg. Assassins: Assignment: Jerusalem, Target: Antichrist, sierpień 1999)
7. Opętanie (oryg. The Indwelling: The Beast Takes Possession, maj 2000)
8. Znak bestii (oryg. The Mark: The Beast Rules the World, listopad 2000)
9. Profanacja (oryg. Desecration: Antichrist Takes the Throne, październik 2001)
10. Ocaleni (oryg. The Remnant: On the Brink of Armageddon, lipiec 2002)
11. Armagedon (oryg. Armageddon: The Cosmic Battle of the Ages, kwiecień 2003)
12. Powrót Pana (oryg. Glorious Appearing: The End of Days, marzec 2004)

Nie przetłumaczone
13. The Rising: Antichrist is Born: Before They Were Left Behind (marzec 2005)
14. The Regime: Evil Advances: Before They Were Left Behind (listopad 2005)
15. The Rapture: In the Twinkling of an Eye: Countdown to Earth's Last Days (6 czerwca 2006)
16. Kingdom Come: The Final Victory (kwiecień 2007)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones