PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542714}

Spisek

Largo Winch II
6,1 8 546
ocen
6,1 10 1 8546
Spisek
powrót do forum filmu Spisek

Skąd taka ocena?

ocenił(a) film na 7

Sugerując się tą notą (5,9) myślałem że to badziew. Ale się zdziwiłem jak to oglądałem. Film wciąga na maksa. Jestem mega zaskoczony tym filmem. Polecam. Nie wiem tylko skąd taka ocena. No ale każde dziecko ma teraz dostęp do internetu. I to jest smutne...

ocenił(a) film na 5
mastom82

Z odczuć oglądających. Z ich wrażeń. Z samopoczucia po seansie. Z uniesień i zawodów. Czasem z dupy. Widzę że jeśli się rozmijasz z ocenami, to wszyscy są głupi? I do tego jeszcze mają komputery... zgroza. Ja wiem dlaczego czasem inni oceniają inaczej - bo oczekiwali czego innego, bo na ten moment to była akurat dla nich 10 albo 4. I tyle

ocenił(a) film na 7
ptosiek

Dobre. ...bo oczekiwali czego innego. Dobry argument. Ja oczekuję od filmu właśnie tego żeby był dobry, i ten taki był. A czym kierowali się inni oceniając go, to już mnie mniej obchodzi. Co do tego filmu to średnia jest zaniżona, i tyle. A, i nikogo nie obraziłem, ani nie nazwałem głupim, to już Twoja interpretacja.

ocenił(a) film na 5
mastom82

Dokładnie - film wg. nich był zły bo oczekiwali np. większej autentyczności bohatera, albo że nie lubią aktora, albo widzieli ostatnio setki źle sfilmowanych wybuchów i ludzi udających tylko ubrudzonych i zmęczonych, albo że ich Sharon się zestarzała i była sztuczna do białej kości - bo myślała tylko o przelewie, albo że dana postać była schematyczna, albo były sceny na poziomie "krzywdzenie dziecka, zabijanie psa", albo że nie interesuje ich facet który z jednej strony pstryka w popielniczkę milionami i by się bez ochrony rambo nie ruszał nawet do windy - ale tutaj wali na pierwszej linii frontu. Można by ciągnąć. Przyjdzie Ci z wiekiem, jak już nie będziesz mógł patrzeć na chłam tego typu.

ocenił(a) film na 7
ptosiek

Haha;p Świetnie się za "nich" wypowiedziałeś;p Nie wiem jak to ma się do tego filmu, albo może nie wiem co brałeś jak go oglądałeś;p Ale moja rada, jak "coś" bierzesz, to nie bierz tego więcej;p

ocenił(a) film na 5
mastom82

Z szacunkiem, bo pozwalasz sobie na troszkę za dużo. Nie szalej z tym co tu piszesz, bo z wypowiedzi na wypowiedź stajesz się cokolwiek niegrzeczny. Nikt ci nie odpisał, bo nikomu się nie chciało, ja ci odpisałem bo miałem 5 minut i coś do powiedzenia. Szanuj to i nie brataj się.

ocenił(a) film na 7
ptosiek

Nie, no ładnie to obróciłeś na swoją stronę, że Cię niby obraziłem. Nie piszę komentarza żeby mi ktoś miał odpisywać, to nie żaden obowiązek. Nie ja napisałem: "Przyjdzie Ci z wiekiem, jak już nie będziesz mógł patrzeć na chłam tego typu." Więc zastanów się kto kogo atakuje. Bez urazy... No i Twój awatar też pozostawia wiele do życzenia. Nie obraź się.

ocenił(a) film na 5
mastom82

Nie obrażam się, mimo iż twój jest lepszy....

ocenił(a) film na 5
mastom82

ocena jest zawyżona, jest dobrze póki jest Weronika, potem jest tylko coraz gorzej, salwy śmiechu wywołuje nieśmiertelny nożyk taty...

ocenił(a) film na 7
fabio

Chcesz być zabawny - załóż kabaret.

ocenił(a) film na 5
mastom82

...a ocenę zawyżają na "maksa" dzieci które byle co "mega" wciąga...

ocenił(a) film na 7
fabio

Nie wiem co piszesz człowieku, czy się czegoś nawciągałeś, ale daj se spokój.

ocenił(a) film na 5
mastom82

dziecko/dorosły tylko że ograniczony albo zwykły stulejarz

ocenił(a) film na 7
fabio

No dokładnie, dobrze się podsumowałeś. Nie będę zniżał się do poziomu, który sobą reprezentujesz.

ocenił(a) film na 5
mastom82

jeśli chcesz uchodzić za dorosłego, wypowiadaj się jak dorosły, unikaj kolokwializmów i podwórkowego slangu, nie zaczynaj zdań od "no", po tym rozpoznaje się ludzi z prowincji, patologie...

ocenił(a) film na 7
fabio

Dobrze proszę Pana, Panie doktorze, profesorze habilitowany, Mistrzu nad mistrzami, Alfo i Omego, Wyrocznio:) Poważnie, człowieku, masz chyba kompleks Boga.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones