PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750258}

Split

7,3 191 517
ocen
7,3 10 1 191517
5,9 37
ocen krytyków
Split
powrót do forum filmu Split

Ze względu na obsadzenie Jamesa w głównej roli, będę chciała zobaczyć ten film.
Niestety kolejne filmy Shyamalana to pasmo rozczarowań.

descolada

jest zbyt ostra dla niego ;) Chyba powoli wraca do formy. Filmem "Wizyta" rozpoczął swoją rehabilitację.

descolada

wizyta to był koszmar

ocenił(a) film na 7
guga_buzka

Mi się podobał. Ale mam osobne (niższe) kryteria dla filmów z gatunku "horror".

ocenił(a) film na 7
Kaiser_3

Ja zbyt niskich (ani zbyt wysokich) kryteriów nie mam, a "Wizyta" była moim zdaniem super. Idealnie wstrzeliła się w moje gusta. Choć to może dlatego, że nigdy nie patrzę na gatunek filmu, żeby się źle nie nastawić. Po prostu siadam i daję się zaskoczyć :)

ocenił(a) film na 7
sally115

Ja "Wizycie" dałem 6, a z moich własnych ocen wiem, że 6 dla Horroru to u mnie dużo.
Żaden horror nie dostał jeszcze u mnie więcej niż 8 - więc to jest trochę takie 6/8 jak dla mnie.
Na 8 oceniłem:Wywiad z wampirem (1994) , W sieci zła (1998), Obcy: Przebudzenie (1997), Obcy - 8. pasażer "Nostromo" (1979), Dziewiąte wrota (1999). I wszystkie polecam :)

ocenił(a) film na 5
descolada

plotki jakiś czas temu mówiły o DiCaprio w tej roli, ale fajnie, że akurat na Jamesa w końcu wypadło

descolada

Hmm, widocznie wszystko zależy od gustu a nie samego filmu. Mi się podobają wszystkie jego filmy. W każdym z nich odnajduję to coś magicznego, no może poza "1000 lat po Ziemi" który nie pasuje do klimatów Shyamalana. Ostatnie tytuły jak Diabeł czy Wizyta były mocne

ocenił(a) film na 5
descolada

Mam to samo jeśli chodzi od McAvoya. Na pewno obejrzę ten film ze względu na niego. Zwiastun jednak mówi,że film będzie jednym wielkim niewypałem,mimo,że historia zdecydowanie ma potencjał.

ocenił(a) film na 8
descolada

Mam nadzieję że ten film to będzie wielki powrót Shyamalana.Problem polega na tym że nadzieja jest matką głupich ,ale na szczęście umiera ostatnia .

ocenił(a) film na 10
mck_90

Wrócił! Poszedłem na ten film przez przypadek bo plan był zupełnie inny. Obawiałem sie nazwiska reżysera po ostatnich jego słabych produkcjach ale nie żałuje wydanej kasy! Rozwalił mnie totalnie ten film, nie spodziewałem sie takiego zakończenia. Wow wow wow... McAvoy rozwalił system :)

ocenił(a) film na 8
peliniusz

Miło mi to słyszeć :DNie mogę się doczekać !

ocenił(a) film na 7
descolada

Polecam film. A sam James McAvoy wypadł w nim znakomicie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones