PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750258}

Split

7,3 191 488
ocen
7,3 10 1 191488
6,0 36
ocen krytyków
Split
powrót do forum filmu Split
ocenił(a) film na 4
jacekon

już po paru gadkach tych osobowości można było mieć wrażenie, że coś jest nie tak i film będzie o niczym, kaszaną.

ocenił(a) film na 5
jacekon

Mnie ciekawi ten wątek z tym wujkiem tej porwanej w połowie filmu w wstawki z polowań rodzinnych :D No i z jakiej paki znalazła sie pod zoo i akurat ten wujek ja uratował co ma piernik do wiatraka :D Ogarnia to ktoś bo ja zagubiony w tym

ocenił(a) film na 4
BartoszZwyczajny

Wujek jej nie uratował. Uratowal ją pracownik zoo, a wujek przyjechał po nią jako jej opiekun prawny.

ocenił(a) film na 6
BartoszZwyczajny

Ja wywnioskowałam, że on ja molestował...

ocenił(a) film na 5
Caroline_30

Tez tak mysle ale po co to było dodane to mnie ciekawi bardziej bo jako film to mnie główna postać wnerwia

ocenił(a) film na 8
BartoszZwyczajny

To przecież proste.
Oczywiście że ona była molestowana, natomiast Kevin (pierwotna osobowość tego typa) był bity lub poniżany przez swoją matkę.
Ona przez swoje doświadczenia z "wujkiem" jest zamknięta w sobie, skryta i ostrożna. W Bestii widzi takiego samego oprawcę, jak w swoim wujku. Być może to daje jej siłę, żeby złapać za strzelbę.
On z kolei szukał dziewczyn "nieczystych", przy czym w jego rozumieniu nieczyste były te dziewczyny, które nie zaznały cierpienia. Dlatego zaniechał pościgu jak zobaczył blizny na ciele dziewczyny. Uznał, że są tacy sami, że oboje są "czyści", to znaczy zaznali krzywdy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones