PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750258}

Split

7,3 191 544
oceny
7,3 10 1 191544
5,9 37
ocen krytyków
Split
powrót do forum filmu Split

O co chodzi z Bruce Willis pod koniec? Oglądałam w oryginalnym języku z norweskimi napisami i umknęło mi jakieś 5-10 %

użytkownik usunięty
anna_rogulska79

zobacz na jego plakietke z nazwiskiem

Byłam w kinie, nie cofne czasu, nie mam możliwości sprawdzić. Pomożesz?

użytkownik usunięty
anna_rogulska79

Dunn, bohater "Niezniszczalnego" mówi o panu na wózku, o którym mówili Mr Glass. jako że nie obejrzałem wcześniej Unbreakable to myślałem, że nową funkcją mózgu Kevina jest postarzanie łysego bohatera :P

Dzięki, to muszę obejrzeć koniecznie, też nie widziałam.

ocenił(a) film na 8

tez mi sie tak wydaje ale mam nadzieje ze sie mylimy. To juz bylaby przesada.

ocenił(a) film na 6
jahrek

Przecież to po prostu odwołanie do Niezniszczalnego, innego filmu tego reżysera. Grany przez Bruce'a David Dunn (superhero) musiał stoczyć w nim pojedynek z Glassem (supervillain). Chyba szykuje się kontynuacja Niezniszczalnego. Czyżby miał zmierzyć się z Hordą?

użytkownik usunięty
konkret_filmweb

My oglądaliśmy niezniszczalnego na angielskim, no i tak obejrzeliśmy, że w końcu nie obejrzeliśmy XD. Ogółem pani od angola mówiła, że "Niezniszczalny" to fajny film, ale tak potem jakoś o tym zapomniałam. Teraz muszę koniecznie obejrzeć go do końca, bo po obejrzeniu Splita naprawdę film mnie zainteresował, a po tym co ty napisałaś to już w ogóle.

ocenił(a) film na 6
anna_rogulska79

W oryginale z norweskimi napisami. Aha.

elkolo

Mieszkam w Norwegii po prostu. Film był w kinie po angielsku z norweskim napisami. Znam dość dobrze oba języki, ale nie perfekcyjnie. I w filmie, gdy szybko mówią, lub mówią rzeczy bardzo skomplikowane, to jest jakieś 5-10 %, które mi umyka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones