PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750258}

Split

7,3 191 537
ocen
7,3 10 1 191537
5,9 37
ocen krytyków
Split
powrót do forum filmu Split

Tak to już jest..

ocenił(a) film na 2

Tak to już jest.. Sprawić, aby film był na wysokim poziome - trudne wyzwanie. Sprawić, by film utrzymał się na wysokim poziomie - bardzo trudne wyzwanie. Sprawić, by film legł w gruzach.. sami sobie odpowiedzcie.

Nemesten

Przeciez film jest przyzwoity. CoTy chcesz od niego?

ocenił(a) film na 2
Aretus

Oczywiście, że jest. Może zbyt surowo do tego podszedłem.. Nie wiem.. Tak czy inaczej wolę by film miał stały poziom. W "Split" dostałem kawał dobrego filmu, a na końcu dostałem mokrą szmatą w pysk. Chodzi oczywiście o ostatnie wcielenie głównego bohatera. Ja oczekuję trochę logiki, a od dobrego filmu oczekuje dobrego zakończenia.

Nemesten

Ale tylko 2 to raczej krzywdzaca ocena.

Widzisz, a dla mnie zupelnie odwrotnie. Wraz z ostatnim wcielenie glownego bohatera film ruszyl, mocno do przodu, ( szkoda ze tak pozno) cos sie zaczelo dziac, film wszedl w etapa chorego, irracjonalnego obrazu. Wczesnie- jak dla mnie nuda i usilne pokazanie aktora jak jego bohater jest inny w swoich innosciach. Najbardzie irytowala osobowosc dzieciaka - przerysowana i sztuczna.
Jednak jako calosc film byl ok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones