Spokojnie, to tylko awaria...

Airplane II: The Sequel

1982 1 godz. 25 min.
6,9 14 109
ocen
6,9 10 14109
1 655
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"type":"film","id":30721,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Airplane+II%3A+The+Sequel-1982-30721/tv","text":"W TV"}]}

Ted Striker, były pilot wojskowy, przed laty uchronił samolot pasażerski przed tragicznym wypadkiem. Teraz pracuje jako pilot testujący nowe statki powietrzne dla pewnej tajemniczej firmy. Okazuje się, że dopuszcza ona do lotów źle skonstruowane maszyny. Na pokładzie jednej z nich Ted spotyka byłą dziewczynę, Elaine Dickinson, która nadal pracuje jako stewardesa. Towarzyszy jej nowy narzeczony, Simon. Tymczasem w czasie lotu komputer pokładowy zabija załogę i przejmuje nad wszystkim kontrolę. Los pasażerów i Elaine jest ponownie w rękach Teda.

Beta
opis użytkownika

Zamachowiec z bombą w walizce, skazany na katastrofę księżycowy wahadłowiec, zepsuty pokładowy komputer, a jakby tego było mało - załoga odkrywa, że skończyła się kawa! Ale przynajmniej tym razem leci z nami pilot, a co do reszty: spokojnie, to tylko awaria!
Robert Hays i Julie Hagerty znowu razem w przestworzach we wspaniałej powtórce z rozrywki. Na pokładzie ponownie Peter Graves i Lloyd Bridges, a poza nimi William Shatner, Chad Everett i inni.
Czy Hays jako pilot znów odniesie sukces i to bez kropli kofeiny? Zapnijcie mocno pasy bezpieczeństwa - rozpoczyna się lot, którego długo nie zapomnicie!

opis dystrybutora dvd

Kontynuacja komedii "Czy leci z nami pilot?". Ted Striker (Robert Hays) znajduje się na pokładzie pasażerskiego promu kosmicznego, który leci na Księżyc. Tuż po starcie okazuje się, że pojazd został wadliwie zbudowany i w każdej chwili może dojść do katastrofy. Jakby tego było mało, jednym z pasażerów jest zamachowiec z bombą w walizce. Striker stara się nie dopuścić do jakiejkolwiek tragedii.