Film

The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

2015 1 godz. 30 min.
5,8 9 864
oceny społeczności
5,8 10 1 9864
2 546
chce zobaczyć
{"rate":8.0,"count":2}
Gdy zostaje wykradziony sekretny przepis na kraboburgery, SpongeBob łączy siły ze swoim wrogiem Planktonem, by pokonać nikczemnego złodzieja.
Spongebob: Na suchym lądzie
Zwiastun nr 2 (polski)
Spongebob: Na suchym lądzie
Zwiastun nr 2
Spongebob: Na suchym lądzie
Zwiastun nr 1
Spongebob: Na suchym lądzie - Zwiastun Nr 2 (polski) Spongebob: Na suchym lądzie - Zwiastun Nr 2 (polski)

Życie w Bikini Dolnym nie mogłoby być lepsze dla wiecznego optymisty SpongeBoba (Tom Kenny) i jego przyjaciół: lojalnej rozgwiazdy Patryka (Bill Fagerbakke), sardonicznej ośmiornicy Skalmara (Rodger Bumpass), wiewiórki naukowca Sandy (Carolyn Lawrence) i skorupiaka kapitalisty pana Krabsa (Clancy Brown). Kiedy zostaje wykradziony sekretnyŻycie w Bikini Dolnym nie mogłoby być lepsze dla wiecznego optymisty SpongeBoba (Tom Kenny) i jego przyjaciół: lojalnej rozgwiazdy Patryka (Bill Fagerbakke), sardonicznej ośmiornicy Skalmara (Rodger Bumpass), wiewiórki naukowca Sandy (Carolyn Lawrence) i skorupiaka kapitalisty pana Krabsa (Clancy Brown). Kiedy zostaje wykradziony sekretny przepis na kraboburgery, odwieczni rywale SpongeBob i Plankton (Mr. Lawrence) muszą połączyć siły i udać się w podróż w czasie i przestrzeni, aby pokonać nikczemnego pirata Burgerobrodego (Antonio Banderas) i zniweczyć jego plany na tworzenie wybornych smakołyków.

boxoffice
$162 994 032 w USA
$160 442 506 poza USA
budżet
$74 000 000
dystrybucja
United International Pictures Sp z o.o.
studio
Disruption Entertainment / Nickelodeon Animation Studio / Nickelodeon Movies / Więcej...
inne tytuły
Spongebob: Na suchym lądzie 3D (wersja 3d) Polska
Spongebob 3D: Na suchym lądzie (alternatywna pisownia) (wersja 3d) Polska
SpongeBob SquarePants 2 (inny tytuł) USA
The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water Kanada Nowa Zelandia
Więcej...
Film kręcono w Savannah, Tybee Island (Georgia, USA) oraz na Hawajach (USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Ten kto był odpowiedzialny za kampanię reklamową zasłużył na Karnego Jerzyka

  szmyrgiel

  Nie dajecie się zwieść zwiastunom. Sekwencja z żywymi aktorami i animacją cyfrową ma miejsce dopiero w drugiej połowie. A jak sam film? Osobiście bardzo dobrze się bawiłem. To po prostu zabawny, szalony film pełnometrażowy o Spongebobie jakiego ... więcej

 • Czy tylko mi się podobało?

  TheMangle17 ocenił(a) film na

  Ok, tytuł nietrafiony, ale poza tym to kawał dobrej roboty. Często się śmiałam i lubiłam to jak byli na lądzie. Piosenki średnie, ale w Spongebobie to Tylko "dodatek".

  8
  • Moja opinia

   Fan345 ocenił(a) film na

   Film Spongebob na suchym lądzie był tylko jakieś ostatnie 10 - 15 minut na suchym lądzie wiec wprowadzali wszystkich w błąd promując to jako właśnie Spongebob na suchym ladzie.A ogólnie to film jest fajny.

   7
   • E tam

    Reny80 ocenił(a) film na

    zdecydowanie spodziewałem się czegoś lepszego

    8
    • Nie polecam

     CrazierPL ocenił(a) film na

     O ile serial o Spongebobie wywołuje u mnie miłe wspomnienia, to ta animacja jest słaba. Nudna i nieśmieszna. Jeżeli zastanawiasz się, czy obejrzeć tę animację, czy też popatrzeć jak trawa rośnie, to nie wahaj się, oglądając trawę zaznasz więcej emocji!

    Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.