PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509760}

Sponsoring

Elles
5,2 48 868
ocen
5,2 10 1 48868
4,8 22
oceny krytyków
Sponsoring
powrót do forum filmu Sponsoring

a tak serio to chała, oczywiscie miało byc cudnie itd, jedyne co zasługuje na uwage to cycki tej dziewuchy, swoją drogą-
brzydka jak czarownica , bez makeupu na początku filmu wyglądała srogo, hehehe
scena palcówki pod koniec też smiech na sali...
i Janda wyglądająca jak sprzedawczyni balonów z helem... porażka, a no i golas grający na gitarce-pełen artyzm!iście
europejski

ocenił(a) film na 2
phil_anselmo

tez tak uważam. momentami aż sięgałam po telefon żeby zabic nude i kompletne nie zainteresowanie tym filmem. Momentami sceny erotyczne aż mnie bolały w oczy i zastanawiałam sie czy nie przewinąć... Joanna Kulig, jedna z głownych bohaterek, starsznie irytująca. Widziałam ją w małej ilości produkcji ale ten film sprawił że sentymentu do niej nie bede miała... irytująca twarz, irytujące gesty, irytujący film!

Ten golas z gitarą w ręku to śmiech na sali! i jeszcze tak bardzo irytująca piosenka..

ocenił(a) film na 2
ZaCiagamSieToba

Popieram i tyle

ocenił(a) film na 5
ZaCiagamSieToba

Akurat scenki erotyczne były fajne.

ocenił(a) film na 4
ZaCiagamSieToba

Zgadzam się. Kulig żałośnie denerwująca, twarz kompletnie bezpłciowa, oczy marzące o rozumie. Też miałam ochotę oglądac ten film na przewijaniu i naprawdę zmuszałam się żeby go jednak nie przewijać. Nie zrobił na mnie żadnego wrażenia, strasznie się silił na ambitne dzieło i jak zwykle uszło powietrze.

ocenił(a) film na 3
phil_anselmo

Po co w ogóle powstał taki film? Niestety, ale chyba jedynie po to, aby padło kilka, jakże "mądrych", "filozoficznych" i "głębokich" maksym w rodzaju: "Czy dziwki to po prostu dziwki?" ~ "Ależ nie, nie bardziej niż my wszyscy!"

A aktorki (może z wyjątkiem tej, która gra rolę Loli-Charlotte) - w tym filmie istotnie wyglądają o wiele, o wiele mniej fotogenicznie niźli te same kobiety w reklamach telewizyjnych.

ocenił(a) film na 5
phil_anselmo

Nie przesadzajmy.
Kulig jest ładną kobietą, może nie miss świata ale każdemu normalnemu facetowi się spodoba. Moja ocena za urodę 7/10 a cycki na 10/10!

A ten golas grający na gitarze fajnie nasikał na Joasie.
Bardzo sexowna scenka ..... :)

ocenił(a) film na 1
phil_anselmo

Dobrze napisane!

ocenił(a) film na 7
phil_anselmo

Polecam filmy o prostytucji bez artystycznego sosiku:
http://www.filmweb.pl/forum/filmy/Filmy+o+prostytucji,2635044

ocenił(a) film na 2
phil_anselmo

Super recenzja!

phil_anselmo

Kłuje w oczy prawda?

ocenił(a) film na 7
phil_anselmo

Dobry film, bardzo "francuski", a komentarz jak na typowego Polaczka przystało...

ocenił(a) film na 4
Lou_Lou

Czyli Ty jesteś Polaczkiem nietypowym? Sorry, ale nie znoszę takich dygresji.

użytkownik usunięty
Lou_Lou

Zakompleksiony polaczek musi oglądać bufoniaste gnioty pozujące na "kino zagraniczne" żeby pielęgnować swój kompleksik.

Śmieszne :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones