film

Sportowe opowieści: Zbrodnia i kary

Untold: Crime & Penalties
2021
1 godz. 25 min.
6,8 515
ocen
6,8 10 1 515
64
chce zobaczyć
Hokejowi chuligani z zespołu kupionego przez człowieka z mafijnymi koneksjami i kierowanego przez jego 17-letniego syna słynęli na równi z brutalności i świetnej gry. Więcej Mniej
Sportowe opowieści: Zbrodnia i kary zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

gatunek

produkcja

premiera

Co się stanie, gdy odnoszący sukcesy biznesmen z mafijnymi koneksjami kupi drużynę hokejową, a zarządzanie nią powierzy swojemu siedemnastoletniemu synowi? To historia szybkiego, brutalnego, absurdalnego i nietrwałego sukcesu, którym zainteresowało się FBI. W 2004 r. Jimmy Galante powołał do życia Trashers - drużynę hokeja na lodzieCo się stanie, gdy odnoszący sukcesy biznesmen z mafijnymi koneksjami kupi drużynę hokejową, a zarządzanie nią powierzy swojemu siedemnastoletniemu synowi? To historia szybkiego, brutalnego, absurdalnego i nietrwałego sukcesu, którym zainteresowało się FBI. W 2004 r. Jimmy Galante powołał do życia Trashers - drużynę hokeja na lodzie z siedzibą w Danbury w stanie Connecticut, której menedżerem został jego nastoletni syn i zagorzały fan filmu "Potężne Kaczory", A.J. Jeżeli ta historia brzmi znajomo, to być może dlatego, że serial "Rodzina Soprano" podobno powstał w oparciu o historię Jimmy'ego Galante i jego rodziny. A.J. marzył o tym, aby połączyć światy zawodowego wrestlingu i "Potężnych Kaczorów" w fantazję wypełnioną bohaterami i złoczyńcami. W rezultacie stworzył złożoną ze społecznych wyrzutków drużynę, która nie stroniła od przemocy. Zachowanie, które przysparzało wymierzających im rekordowe kary sędziów o ból głowy, pozwoliło im również zyskać zagorzałych kibiców, wśród których znaleźli się celebryci, a także zainteresowanie telewizji ESPN. Sportową działalność Jimmy'ego Galante i Trashers zakończyło FBI, które również nie pozostało obojętne na ich wybryki.

dystrybucja
Netflix
tytuł oryg.
Untold: Crime & Penalties
inne tytuły
  • Zawód syn.

    deKostrowitzky ocenił(a) film na 6

    W mojej nic nie znaczącej ocenie potencjał schowany w szatni albo w kontenerze. Sam dokument przyjemnie nakręcony ale wątki wydają się być niedopieszczone, produkcja taśmowa.

    3