plakat filmu Sposób Cuttera

Sposób Cuttera

Cutter's Way
6,3 186
ocen
6,3 10 1 186
340
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":2}
{"type":"film","id":9708,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Spos%C3%B3b+Cuttera-1981-9708/tv","text":"W TV"}]}
Sposób Cuttera
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Alex Cutter wraca z wojny wietnamskiej. Okaleczony fizycznie i psychicznie, ma trudności w przystosowaniu się do nowej sytuacji. Przyjaciel Bone opowiada mu o przerażającym spostrzeżeniu: widział, jak jakiś mężczyzna usuwał zwłoki. Bonn jest pewien, że w tym mężczyźnie rozpoznał bogatego Corda. Cutter planuje bezlitosną zemstę. Jego złość na niesprawiedliwy podział władzy i pieniędzy zamienia się w obsesję, w którą brnie coraz dalej, aż wreszcie doprowadza się do samodystrukcji.

Sposób Cuttera zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.