PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11054}

Sposób na blondynkę

There's Something About Mary
6,2 38 154
oceny
6,2 10 1 38154
6,6 7
ocen krytyków
Sposób na blondynkę
powrót do forum filmu Sposób na blondynkę

boze...

ocenił(a) film na 1

nie jestem kims kto lubi dodawac tego typu noty ale niemoglem sie powstrzymac... ten film jest chyba nabardziej kretynskim filmem jaki widzialem! niesamowicie denne poczucie chumuru i kompletnie idiotczna historia... heh.. pewnie zaraz ktos mi powie ze jestem idiota i nieznam sie na filmach ale niezbyt mnie to obchodzi bo poziom kogos komu sie podoba ten film nie moze byc zbyt wysoki... no dobra moze sa osoby ktorym podoba sie ten film i sa pozatym bardzo fajne.. ale raczej nieznaja sie na dobrym kinie....

ocenił(a) film na 10
Daisy_Duke_2

Dobre...! Najpierw piszesz, ze zaraz ktos Cie zjedzie i zarzuci ci, ze sie nie znasz na filmach i jestes idiotą, a w nastepnej linijce sam robisz dokladnie to samo. Zastanow sie troche nad soba, bo poki co sam dajesz swiadectwo swojego poziomu takimi wypowiedziami. Jednym slowem, albo to marna prowokacja, albo twoj poziom nie jest az tak wysoki jak ci sie zdaje "znawco".

ocenił(a) film na 5
Man_Behind_The_Sun

"marna prowokacja"

do tej dyskusji wyjątkowo pasuje "lol"

ocenił(a) film na 1
Daisy_Duke_2

hey.. wiesz moze masz troche racji jak ktos pisze cos takiego na temat filmu czy osoby ktora lubie hm to zwykle uwazam ja za jakiegos prowokatora hm.. ale poprostu strasznie nielubie tego filu... ale ok szanuje to ze komus sie moze podobac bo gusta sa rozne... sorry troche mnie ponioslo;) a pozatym to uwazam ze znam sie dosc dobrze na filmach.. ale zawsze moga siue znalezc takie dwie osoby ktore sie znaja na filmach a moga miec zupenie sprzeczne odczucia jesli chodzi o jakis film.. hm bo jak mowilem gusta sa rozne.. mam nadzieje ze nie uwazasz mnie za idiote tylko dlatego ze niepodoba mi sie film ktory ci sie podoba.. jesli chodzi o to ze troche pobrazilem tych ktorym sie podoba to przeprasz.. ponioslo mnie//..

ocenił(a) film na 10
Daisy_Duke_2

O to mniej wiecej chodzi. Mozna mieszac film z blotem, gnojem itd, ale obrazanie ludzi ktorych sie nie zna i o ktorych nie ma sie bladego pojecia raczej mija sie z celem...

ocenił(a) film na 1
Daisy_Duke_2

ok w takim razie... film mojim zdaniem jest totalnie zalosny i do kitu, ma beznadziejne dowcipy a caly scenariusz jest prymitywny;D
ok.. to pozdrowienia dla fanow i mam nadzieje ze nikt niebedzie nalegal bym powiedzial co mi sie niepodobalo i zebym uargumentowal moja niechec do tego filmu, poniewaz film widzialem jakies dwa lata temu i niezabardzo go pamietam jednak zapamietalem ze ledwo dotrwalem do konca i ze niewywarl na mnie dobrego wrazenia...

Daisy_Duke_2

Wg. mnie też koszmar... Normalnie myślałam, że padnę. Tak samo film "siostry". Cameron Diaz nie umie grać! Co to w ogóle jest? Koszmar i dno! 1/10

ocenił(a) film na 8
Padfooty

Co Ty chrzanisz chłopie??To jedna z najlepszych komedii jakie pokazano w ostatnich latach!! 9/10!!

ocenił(a) film na 10
Daisy_Duke_2

super film!!!!!!!!!!!!!!!!!chyba sam jestes kretynem jak nie znasz sie na super komedii!!!!i nie masz poczucia humoru tylko jestes jakims facetem zyjacym w monotonnii!sama jestem osoba wyksztalcona i mowie powiedziec ze film jest normalnie przeuroczy!!!!!!!!!!:)polecam wszytskim

Truskawka_7

No dobra, ok, ale film faktycznie przeciętny. Poczucie humoru moim zdaniem baardzo płaskie.

Truskawka_7

A co w nim takiego przeuroczego?
Genitalia przycięte w rozporku?
Stójka na włosach z ejakulatu?
Bardzo uroczy haczyk w ustach?

To tak na szybko trzy sceny jakie mi się przypomniały. Film obejrzałem raz i chyba o ten jeden raz za dużo. Urocze to jak Łyżwiński na konwencji Samoobrony.
Nie tyle nawet nie polecam co zdecydowanie odradzam.

Truskawka_7

Mmm... Kolega wykazał jednak więcej kultury obrażając film niż Ty, żarliwie go broniąc...
Rozumiem że komedie romantyczne są zwykle płytkie i dość często żałosne (tego filmu niestety jeszcze nie oglądałam, więc nie wypowiem się na jego temat), ale czasem, nie mając żadnych wymagań, można się odstresować przy jakiejś znośnej reprezentantce tego gatunku;)

ocenił(a) film na 2
Feta

Albo ja mam dziwne poczucie humoru, albo coś ze mną nie tak, ale nie śmiałam się w ŻADNYM momencie. Film dla mnie był żenujący i nie mogę się nadziwić tak licznym wychwalajacym opiniom.
Tyle z mojej strony.

ocenił(a) film na 1
Agniech

Obejrzałam ten film przedwczoraj, i do tej pory nie mogę się pozbyć niemiłego wrażenia jakie pozostawił. Jestem miłośniczką komedii romantycznych i zdaję sobie sprawę że trudno zrobić film zarówno śmieszny jak i wzruszający, ale jest to możliwe. Ten film nie był ani taki ani taki, co więcej, uważam że humor był żałosny i niesmaczny, każdy 'żart' miał podtekst erotyczny. Autorzy scenariusza uciekali do najbardziej prymitywnych żartów i gagów, wzbudzając u mnie nie śmiech lecz zażenowanie. Z najwyższym trudem opanowałam się przed wyłączeniem filmu i wyrzuceniem go z krzykiem przez okno po każdej kolejnej scenie, a moja wytrzymałość została wystawiona na najcięższą próbę podczas oglądania Bena Stillera masturbującego się w kiblu a potem szukającego spermy na suficie. Boże, widzisz a nie grzmisz. Czemu, och czemu nie przeczytałam tekstu na okładce zanim wypożyczyłam tą profanację dobrego smaku i wygórowanego humoru? Co mnie podkusiło żeby wypożyczyć ten film? Jeżeli ktoś będzie tak łaskawy i pokaże mi moment w tym filmie w którym do rozśmieszenia widza scenarzyści odwołują się do czegoś innego niż seks,przemoc,części intymne ludzi i ogólnie pojęta niedwuznaczność, będę mu wdzięczna, bo narazie dusza ma szukająca w komediach romantycznych łez ze śmiechu i z wzruszenia została bardzo boleśnie zraniona. O zgrozo, na moje własne życzienie.
Pozdrawiam.

Truskawka_7

Ty piszesz ze jestes osobą wykształconą?? Osoby wykształcone wiedzą ze nie obraża sie innych na podstawie jego gusta np. jak w tym przypadku do filmu! No sorry ale kazdy ma inne zdanie co do tego filmu, większośc tych zdan jest przeciwko ale skoro Ty lubisz ten film to po prostu wypadaloby to normalne napisac, a nie robic z innych kretynow. A Ty za kogo sie uwazasz?? Piszesz ze jestes wyksztalcona, ale tego nie pokazujesz...!!

Daisy_Duke_2

dobrze że chociaż masz świadomość tego że jesteś idiotą

ocenił(a) film na 1
surreal_mind

dobrze,bo nie wszyscy ją mają. ot co.

ocenił(a) film na 8
Daisy_Duke_2

Kolego błagam, jak już chcesz się wypowiadasz to zwracaj uwagę na ortografię i interpunkcję. Tak dla podpowiedzi: humor pisze się przez samo "h", czasowniki z "nie" pisze się oddzielnie (np. "nie mogłem"), przed "ale", "bo", "który" pisze się przecinki. Rozumiem nikt nie jest idealny, ale naliczyłam się w Twoich wypocinach 8 błędów!

ocenił(a) film na 3
mayka_og

film jest do obejrzenia,lekkostrawny,choc mnie ten humor nie smieszyl ani przez chwile.

dobrze,ze pokazali ze szczegolami niektore niezreczne sytuacje.

'wartosci edukacyjne'-zadne
'humor'-brak
akcja-znosna
na raz do zaliczenia i zapomnienia
Ladne sloneczne krajobrazy.
No i sa gorsze filmy od tego.

ocenił(a) film na 8
Daisy_Duke_2

hmm...Lubię się śmiać. Do moich ulubionych produkcji zalicza się m.in. klasyka brytyjskiego humoru, komedie Barei no i właśnie ten film. Czy coś ze mną jest nie tak? Owszem, parę gagów, jak np. sperma zwisająca z ucha, można by odjąć, ale poza tym, moim zdaniem, pomysł jest rewelacyjny. Może to rozgoryczenie niektórych widzów bierze się z tego, że sklasyfikowano ten film jako komedię romantyczną i trafił on do odbiorców bez poczucia humoru? (o tak, większość typowych komedii romantycznych to nie komedie:P)
Zastanawia mnie też fakt braku u założycielki wątku jakiejkolwiek komedii w ulubionych - skoro ktos uzurpuje sobie prawo do znawstwa w kategorii "komedia", niech się pochwali swoim gustem, bo w ten sposób nie będac miłośnikiem sf moge wejsć na forum pod Star Wars i napisać, że ten film jest beznadziejny

:)

użytkownik usunięty
valthemar

sperma była boska! i niech mnie ganią za to na forum ale mnie to nie obchodzi. Miałam cały czas uśmiech na twarzy. A Cameron jest urocza!

ocenił(a) film na 7

Zapewniam autora że są ludzkość wyprodukowała jeszcze gorsze filmy niż ten.
A tak w ogóle to film niezły 7/10

kar32167

Mnie się nie podobał, nie śmieszył ani nie wzruszał i nie powinien być uznawany za komedie romantyczna tylko po prostu za komedie i to tez jakoś okresloną ( w typie American Pie itp)
Oszczędziło by to rozczarowań i zmarnowanego wieczoru dla co poniektórych ...
Nie dziwi mnie to ,ze film może się podobać , ja jestem fanką " Zielonych Pomidorów ", "Pamiętnika "i P.s I love you , także wolę się bardziej wzruszać niż śmiać :)
Ale nie powinno się krytykować gust innych , to ich sprawa, natomiast opisy filmów powinny byc obszerniejsze i dzięki temu nie byłoby zawiedzionych nadziei i jak pisałam wyżej zmarnowanych wieczorów i popsutych z tego względu humorów
pozdrawiam serdecznie :)

Misti

nie pisze sie 'pozatym' tylko 'poza tym'.^
wlasnie widac jaki inteligentny sie znalazl

Daisy_Duke_2

Jestes idiotą i nieznasz sie na filmach bo film jest b.smieszny i wg mnie 7/10 to absolutne minimum na jakie zasluguje to dzielo!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones