PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=393689}

Spotkanie

The Visitor
7,4 8 978
ocen
7,4 10 1 8978
6,8 8
ocen krytyków
Spotkanie
powrót do forum filmu Spotkanie

jak mnie ktoś próbuje przekonać, że arab może być fajny... Sam to wiem.
Kolejny nic nie wnoszący film, który ponoc ma dostać oskary...
Nudny jak :
1. To nie jest kraj dla starych ludzi.
2. Aż poleje sie krew....

Kiepścizna.

maciej_n_nowak

"nie lubie jak mnie ktoś próbuje przekonać, że arab może być fajny..."

patrz- to tak jakby powiedziec "nie lubie, jak mnie ktos probuje przekonac, ze jakis Polak nie pije nalogowo wodki". I Twoja, i moja wypowiedz swiadcza o waskich horyzontach.

Kalemusz

"nie lubie jak mnie ktoś próbuje przekonać, że arab może być fajny..."

On chyba nie miał na myśli żadnych rasistowskich podtekstów, tylko myślał o filmach, które są raczej średniackie, a chcą jedynie przedstawić milą historyjkę o ludziach. Nie oglądałam tego filmu, ale już widzę, że jest słodziarski, więc pewnie nie bedzie mi się podobał. To tak jak filmy, które opowiadają o wojnie, czy to w Iraku czy gdzieś i są nagradzane, żeby więcej ludzi je mogło zobaczyć, a tak naprawde są średnie. Nie dziwi mnie, że te filmy dostają nagrody, tym lepiej, ale jak widzę coś takiego to od razu wiem, że film żadnym arcydziełem nie jest i raczej nie będzie mi się podobał. TO się zazwyczaj sprawdza. Podejrzewam, że "Spotkanie" to właśnie taki film.
Pozdrawiam:)

luiza_wrobel

"Nie dziwi mnie, że te filmy dostają nagrody, tym lepiej, ale jak widzę coś takiego to od razu wiem, że film żadnym arcydziełem nie jest i raczej nie będzie mi się podobał. TO się zazwyczaj sprawdza. Podejrzewam, że "Spotkanie" to właśnie taki film."


Nie przejmuj się porównaniem macieja.n. - do skądinąd dobrego "To nie jest kraj dla ..." Zobacz ten film. Niekoniecznie w kinie, nie jest to spektakularne widowisko, tylko pięknie zagrana, kameralna historia mówiąca wiele o kondycji dzisiejszego świata, Ameryki. Nie jest przesłodzona, za to bardzo prawdziwa. Piękne, ciepłe, spokojne, - nie nudne kino.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
maciej_n_nowak

no to zrobiles mu niezłą reklamę. trza obejrzeć :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones