1 godz. 32 min.
4,8 74 653
oceny
4,8 10 74653
20 968
chce zobaczyć
7,0 24
oceny krytyków
{"rate":7.0,"count":24}
{"type":"film","id":639024,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Spring+Breakers-2012-639024/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Spring Breakers
  • Czy ten film to jakiś spin-off Pamiętników z wakacji ?

• johncagewannabe ocenił(a) ten film na: 9

carnage_5 heh uśmiałem się

• johncagewannabe Śmiejesz się bo zadałem normalne pytanie ?

• vicky19 ocenił(a) ten film na: 6

carnage_5 normalne?

• vicky19 Tak, byłem tylko ciekaw czy ten film ma jakieś powiązania z serialem nadawanym przez Polsat, a użytkownik wyżej mnie bezczelnie wyśmiał.

• vicky19 ocenił(a) ten film na: 6

carnage_5 na pewno ma wiele powiązań

• vicky19 same powiazania. W scenie seksu jakiegos faceta z Vanessa Hudgens krzyczy ona ,,Mięsny jeż,Mięsny jeż'' a on na to ,,ty go zjesz ty go zjesz.'' Oczywiste nawiązanie do epickiej sceny z tego spin offowanego tu serialu. (czy spinoffowane to dobre słowo?xD) A w innej scenie znajdujemy dwóch kolesi o imionach Bill i Sofokles. Również nawiązanie do tegóz serialu. A na samym początku gościu beatboxuje dla ukochanej w hiszpańskim lokalu. Też oczywiste nawiązanie. Ale można też znaleźć odwołania do ,,Dlaczego Ja'', ,,Trudne Sprawy''. Przykładowo - w jednej ze scen Selena Gomez chce skorzystać z łazienki w swoim domu, wchodzi do niej a tam facet w jej wannie, ma kwiaty i czekoladki i oświadcza że wszedł balkonem. Zaskoczona Selena w przeciwieństwie do jej odpowiedniczki z seriau jednak daje się skusić facetowi i robi mu dobrze w wannie. W sumie jest tego więcej ale nie będe zdradzał za wiele, bo znajomość ,,Pamiętników z Wakacji'' jest niezbędna do zrozumienia fabuły filmy ,,Spring Breakers''. Dziękować