PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856509}
6,3 4 827
ocen
6,3 10 1 4827
Sputnik
powrót do forum filmu Sputnik

ale film solidny w swoim gatunku, lepszy niż niejeden od Hamburgerów

ocenił(a) film na 5
mitrus80

Gdzie oglądałeś? :)

ocenił(a) film na 6
qiks33

Dużo oglądasz, pewnie znajdziesz gdzieś na stronie z filmami online

ocenił(a) film na 5
mitrus80

Wersja z lektorem w 480p mnie nie interesuje, a nic innego nie znalazłem. :|

qiks33

filetracker.pl

ocenił(a) film na 5
kylo_masters

Takie jakości poniżej HD jak dla mnie odpadają, bo wszystko oglądam na dużym TV. Podobno 14 sierpnia ma wyjść na blu-ray, więc chyba wolę poczekać. :)

ocenił(a) film na 7
qiks33

dzisiaj znalazlem na YIFY ale napisow nie moge znalezc

galek78

Sputnik (2020) [1080p] ex torent

ocenił(a) film na 7
Ziolek_21

A napisy tez sa?? Bo rosyjski mialem w podstawowce dawno temu wiec bede mial problem bez napisow

galek78

sa ,ja tez w podstawówce i szczerze mówiąc nic nie pamiętam .)

ocenił(a) film na 6
qiks33

na cda

użytkownik usunięty
mitrus80

Nie przypuszczałem, że dożyję czasów, gdy kino radzieckie ;-) będzie stanowić antidotum na amerykańskie szambo dla matołów i dewiantów, którego już się po prostu oglądać w większości nie da.

ocenił(a) film na 3
mitrus80

Jeżeli ten "hamburger" został zrobiony przez amatorów... to być może mógłbym się z takim stwierdzeniem zgodzić.

"Sputnik" to świetny przykład jak zarżnąć w kołysce całkiem ciekawy pomysł. Liczyłem na mieszankę "Czegoś" z "Obcym", a dostałem dramat. Dwugodzinny film bez charakteru, polotu, elementów grozy. Prawie bez scen walki.

To mógł być fajny film. Przez większość filmu widz oczekuje na kulminacyjny moment w którym akcja zacznie mknąć jak szalona... i nic.

ocenił(a) film na 7
Martin von Carstein

Jak oczekiwałeś scen walki to rzeczywiście mogłeś się rozczarować. A moment kulminacyjny przecież był - od pewnego momentu wydarzenia wyraźnie przyspieszają.

ocenił(a) film na 3
adamcpdst

Przyspiesza w tempie Łady, która właśnie zaczęła zjeżdżać z małej górki. Niby jest nieco szybciej ale wzrostu prędkości za bardzo nie odczuwamy.

Jak pisałem spodziewałem się mieszanki "Czegoś" z "Obcym". Porządnego horroru, który trzymałby mnie w napięciu np. niepewnością tego co stanie się za moment. Niekoniecznie walka - raczej dość jednostronne polowanie na przerażonych ludzi.

ocenił(a) film na 7
Martin von Carstein

Może po prostu miałeś zbyt wygórowane oczekiwania? Spodziewanie się po niezbyt znanym rosyjskim filmie czegoś na miarę dwóch ponadczasowych klasyków kina s-f rzeczywiście mogło przynieść niedosyt.

Ja startowałem z nieco niższego pułapu oczekiwań i film mi się podobał, przyspieszenie fabularne odczuwałem, choć nie tego oczekuję w pierwszej kolejności od takich filmów.

ocenił(a) film na 3
adamcpdst

Wszystko za sprawą trailera:

https://www.youtube.com/watch?v=jLn2xeJgQeM&ab_channel=MovieTrailersSource

Okazał się być lepszy niż cały film. Natomiast zwykłe kopiowanie motywów i zagrań, które znamy ze starych klasyków, nie wydaje mi się czymś ponad siły innych filmowców.

No trudno.

ocenił(a) film na 7
Martin von Carstein

Wiesz, co do trailerów do nawet Miodowe lata można tak zmontować żeby wyglądały jak Mission Impossible, just sayin.

użytkownik usunięty
adamcpdst

To żeś dopiero dał porównanie. xD

ocenił(a) film na 7

Zobacz sobie na youtube, są nie takie przeróbki. ;)

ocenił(a) film na 10
Martin von Carstein

"Obcy " to przehajpowany latami gniot

ocenił(a) film na 3
doktor85

Fajnie... Tylko "Sputnik" nadal jest od niego wyraźnie gorszy.
Nie mówiąc już o "Thingu" Carpentera, który pomimo 40-stu lat nadal przeraża i zadziwia choćby koncepcją istoty obcej. Tak obcej, że wręcz niepojętej.

ocenił(a) film na 10
Martin von Carstein

Co do thing się zgadzam ale obcy miał od początku dobry marketing i nic wiecej, jak wszystko z USA. Oni potrafią psia kupę sprzedać jako trufle. Ale co do thing zgadzam się, był lepszy.

mitrus80

Straszna kupa wolę Hamburgery

ocenił(a) film na 6
Ricky79

potwierdzam że przeczytałem, dzięki za opinię

ocenił(a) film na 10
Ricky79

Wolę to

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones