PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483228}

Stan Helsing: A Parody

Stan Helsing
4,2 5 903
oceny
4,2 10 1 5903
Stan Helsing
powrót do forum filmu Stan Helsing

Napewno lepsza od Totalnego kataklizmu,Wielkiego kina.

ocenił(a) film na 6
sador1991

Totalny kataklizm to niewypał

ocenił(a) film na 2
Goracy

no to mamy kolejny niewypał:/ nawet stereotypowa, głupawa (co nie równa się "głupiej") amerykańska komedyjka (np. "straszne filmy 3 i 4 ", czy "vampires suck" ) musi mieć w sobie odrobinę "tego czegoś" co przyciąga uwagę/zainteresowanie widza. "Stan Helsing" zwyczajnie nie trzymało się kupy -> kilka nieśmiesznych gagów + niepotrzebne dłużyzny, a wszystko polane hektolitrami paskudnego, płynnego kiczu, widocznego w chyba każdej scenie. Pomysł parodii dobry, tylko szkoda że całość wygląda jak jakaś nieudana improwizacja:( (przez cały seans zastanawiałem się "ile to jeszcze potrwa?"/ "ile jeszcze wytrzymam?"). szczerze odradzam:/ nawet wielbicielom parodii...

ocenił(a) film na 2
Charlie_21

Troche dłuzyzn było

sador1991

Parodia musi być śmieszna. Przytoczone Straszne filmy, Vampires suck czy Poznaj moich Spartan były i dobrze się je oglądało. Były głupawe, ale śmieszne i o to w tym chodzi. Stan Helsing i Totalny Kataklizm nie były śmieszne i po kilku minutach można było odczuć, że film jest kiepski i czeka się tylko aby się wreszcie skończył.

ocenił(a) film na 2
grzesiek811

Straszny film a Stan helsing to ogromna roznica

sador1991

film kiepski...

ocenił(a) film na 2
marcin0411

Napewno nie zachwyca

ocenił(a) film na 1
Charlie_21

Duzo horrorow parodjuja jednak w malo zabawny sposob

ocenił(a) film na 1
sador1991

Wielkie kino przynajmniej dla mnie jest lepsze

DoktorLejdo

mam pytanie jak sie nazywa gostek (nie aktor) z tymi rzutkami i strzykawkami na głowie

ocenił(a) film na 7
jony

Hellraiser >> chyba dobrze napisałem ;P

Sz0k

Hellraiser to tytuł horroru, natomiast gostek nazywa się Pinhead.

ocenił(a) film na 2

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones