PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=324810}
6,9 118 291
ocen
6,9 10 1 118291
6,7 21
ocen krytyków
Star Trek
powrót do forum filmu Star Trek

W koncu :)

ocenił(a) film na 9

W koncu zobaczylem tez ten film, w koncu bo jak sie zblizala premiera to powiedzialem sobie stop musze zobaczyc to od poczatku jak to bylo i wtedy wroce do filmow. I zaczolem od 2 sezonow z Kirkiem potem filmy potem TNG dla mnie najlepsze trzy pierwsze sezony najlepsze dla calego uniwersum Star Treka. Potem dalej filmy Stacja i Voyager, Enterprise - ktory tez mi sie podobal chociaz juz nie tak bardzo jak TNG no i w koncu tu dotarlem :) a jeszcze jest jeden film. Moge teraz powiedziec ze jestem trekkiem :) A zeby mi jeszcze ukoronowac to zdazenie to los dal mi szczescie bo w miescie gdzie mieszkam czyli Frankfurt am Main bedzie mega event na temat seri. Przyleci Kirk ten stary Worf Data Dr Cruscher i Troi z Rikerem :) bedzie sie dzialo.
A teraz na temat tego filmu :) Wizualia, efekty, dzwiek super pierwsza klasa oprocz tych refleksow. Fabula, no coz malo trekowa, takie zapoznanie jak to bylo na poczatku ale bardzo sprawnie pociagnieta. Bardzo dobrze aktorzy sie wczuli w swoje postaci. Gnatek rewelacja. I fajnie przedstawiona postac Spocka. Fabula mowiaca o poczatkach ekipy spisala sie bardzo dobrze mam nadzieje ze w nastepnych czesciach juz bedzie wiecej treka w tym treku bo teraz nie musialo byc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones