PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34021}
5,5 36 026
ocen
5,5 10 1 36026
3,1 9
ocen krytyków
Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem
powrót do forum filmu Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem

Poziom tamtych lat jest wyższy niż poziom naszego teraźniejszego rządu. Co za różnica czy sie morduje brata mieczem czy obelgami?

ocenił(a) film na 6
Hrabia_Dracula

...podczas gdy poziom rządu zależy od obywateli, którzy go wybrali. A więc Polska to naród samobójców.

miewam__koszmary

lecz co jeśli dla rządu nie am innej, lepszej alternatywy? jeśli wszystkie partie są do siebie zbliżone i nie ma w czym wybierać, a ludzie rządzący nie chcą widzieć problemów kraju?

a film jest boski i jestem z tego cholernie dumna, ze jestem Słowianką bez żadnych większych domieszek.

ocenił(a) film na 6
Korsena

Istnieje wiele alternatywnych partii, media kreują tylko trzymających władzę. Zastanów się co piszesz, potwierdzasz tylko moje słowa - skoro wg Ciebie rządzący nie chcą widzieć problemu kraju - to po prostu ich nie wybierajmy. Nie narzekajmy. Nie pytaj się co kraj może dla Ciebie zrobić, zapytaj się co Ty możesz zrobić dla kraju.
A skąd ta,a pewność, że jesteś Słowianką bez żadnych domieszek? Znasz swoje drzewo genealogiczne 1000 lat wstecz?

ocenił(a) film na 7
Korsena

Bez żadnych domieszek? Ty wiesz co to jest 1100 lat?!

miewam__koszmary

Hmm... sala samobójców. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones