PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=256994}
5,7 5 300
ocen
5,7 10 1 5300
6,3 3
oceny krytyków
Stara miłość nie rdzewieje
powrót do forum filmu Stara miłość nie rdzewieje

[uwaga spoilery!]
Bardzo podobała mi się postawa Sofii, w większości głupkowatych komediach romantycznych miłość głównego bohatera to pinda, która przy pierwszej lepszej kłótni to innego faceta. Natomiast w The Ex mamy do czynienia z bardzo fajną bohaterką, która wie czego chce i jest wspierającą kobietą ;)

Gdybym był na miejscu Toma nie starałbym się współzawodniczyć z Chipem przed własną żoną, bo jeżeli byłaby taka potrzeba, to znaczy, że kobieta nie jest warta zachodu (nie chcę, żeby ktoś to odebrał w jakiś seksistowski sposób, bo to oczywiście działa w dwie strony)

Sam film jest całkiem niezły, poprawia humor, jest bardzo łatwy w odbiorze i w paru momentach naprawdę mnie rozśmieszył. W kategorii komedia romantyczna śmiało stawiam 7/10 (rozważałem nawet 8, ale jednak momentami przesadzono z głupkowatymi scenami)

polecam na zakończenie ciężkiego dnia

GxZas


"Gdybym był na miejscu Toma nie starałbym się współzawodniczyć z Chipem przed własną żoną, bo jeżeli byłaby taka potrzeba, to znaczy, że kobieta nie jest warta zachodu (nie chcę, żeby ktoś to odebrał w jakiś seksistowski sposób, bo to oczywiście działa w dwie strony)"

W T F ?!


działa w obie strony powiadasz?
ciekawe...

ocenił(a) film na 8
snoopsnooks

snoopsnooks, nie wiem czego nie rozumiesz :) autor tematu wyraził się bardzo trafnie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones