PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=447688}
2,5 877
ocen
2,5 10 1 877
Starcie w przestworzach
powrót do forum filmu Starcie w przestworzach

Ciekawe

ocenił(a) film na 3

Dzisiaj o 20 na TVP 1. Na razie ten film oglądało 64 osoby, chce obejrzeć 15. Średnia ocen to 3.0 Ciekawe, jaka ocena będzie po emisji.

ocenił(a) film na 4
DrMich

Pewnie niewiele się zmieni lub podskoczy do 3,4 dzięki kilku głosom osób które się skuszą na to "arcydzieło".

amisttad

Mam doświadczenie żeby nie zrażać się oceną, Filmweb pełny jest fanów szmir pokroju Dystryktu więc często filmy z trójkami są warte obejrzenia.

theart

Masz rację, gówniane filmy dostają wysokie oceny tylko ze względu na aktorów i marketing np. Avatar albo Smerfy

theart

To prawda, ale akurat przy tym tytule ocena sie zgadza, nawet bym powiedzial ze za wysoka.

ocenił(a) film na 2
theart

"Dystrykt 9" szmirą ? Daj spokój :)
"Starcie w przestworzach" zakrawa na szczyt absurdu. Latające straszydła podczas World War Two. Ciekawe jak scenariusz "wyjaśnia" pojawienie się pradawnych zwierząt. Obstawiam tunel czasoprzestrzenny ;)

djadamus

Paru japońców wykopało jaja. Takie wytłumaczenie dość kiepskie zresztą. .Generalnie to z tego filmu można wynieść tylko jedną informacje - kobiety się nie nadają na żołnierzy... Oceniłem na 4/10 .

ocenił(a) film na 4
djadamus

Wprawdzie nie krytykuję gustu innych. Ale co do "Dystrykt 9" muszę się zgodzić. Na fw ma on zdecydowanie za wysoką notę. Nie wiem czemu aż tak wysoką.. czy ze względu na marketing, aktorów czy na co. Jak dla mnie niewiele lepszy jest od tego "arcydzieła". Oba oceniam na 4. Wybaczcie jeśli moja opinia kogoś uraziła

DrMich

chyba sobie daruję to dzieło:)

ocenił(a) film na 3
DrMich

Dopiero się skończył i już mamy 2,7 ;)

ocenił(a) film na 2
Sozewski

To będzie za tydzień

http://www.filmweb.pl/film/Bieguny+śmierci-2008-474163

ocenił(a) film na 1
giovanni50

Kolejny emocjonujący wtorkowy wieczór z TVP 1.

ocenił(a) film na 1
RunningScared

Tak rzadko zasiadałem przed telewizorem, że nawet nie wiedziałem, że mamy taką świetną wtorkową serię kina klasy Z :)
Jeśli za tydzień puszczą coś na poziomie tego arcydzieła to kupuję skrzynkę piwa, chipsy spraszam znajomych i będzie wieczorny ubaw :) Naprawde świetnie się na tym gniocie bawilem. Co do scenarzystów którzy połączyli motyw wojny na pacyfiku, fanatycznych Japończyków, dzielnych amerykańskich żołnierzy, piękne i niebezpieczne kobiety "pilotki" z wściekłymi pterodaktylami, i bombą atomową podlewając to sosem tragicznych dialogów ("co pan robi w dżungli w środku nocy? - przyszedłem policzyć potwory" ; "To dla ciebie Betsy, żadna tak nie całowała!" - rzekł wojak poświęcając swe życie w walce z pterodaktylem.) to muszę przyznać, że trzeba mieć talent zeby cos takiego wymyślić. Subiektywnie dałbym 10 ale zachowując obiektywizm to ten film jest jednak nieporozumieniem ;)

ocenił(a) film na 2
Feldwebel

Jest jeszcze czwartek na 2
Też są perły i perełki

ocenił(a) film na 2
DrMich

Ja nie wytrzymałem do końca. Po ponad pół godzinie przełączyłem na inny kanał. Dałem 2

ocenił(a) film na 3
DrMich

Dałem 3, głównie za drewniane aktorstwo, i fatalną animację samolotów (żywe stworzenia nie były nawet takie złe, co mnie zaskoczyło)
Na moim zegarku jest 10:25 i:
Film oglądało 209 osób (przybyło 145)
chce obejrzeć 21 (przybyło 6 osób)
średnia ocen 2,7 (ubyło 0,3)
reasumując lepiej by było dla tego filmu, gdyby nie był puszczony:)

DrMich

RAcja brat, tym bardziej że był najlepszy z tych, które w ofercie zaproponowała nam TVP.

ocenił(a) film na 3
DrMich

Wystawić filmowi 3 i mieć świadomość, że zawyża się jego ocenę - bezcenne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones