PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=447688}
2,5 877
ocen
2,5 10 1 877
Starcie w przestworzach
powrót do forum filmu Starcie w przestworzach

I jeszcze te efekty specjalne. Żenada, wstyd grać w takim filmie i wstyd puszczać nawet na tv4 a co dopiero na tvp1.

ocenił(a) film na 4
Jordan66

Fakt, na ich prędkość nie zwróciłem uwagi. Ale zastanawiały mnie trzy kwestie. Szybkość ich rozmnażania się, Wg. scenariusza z kilku zrobiło się kilkaset. Czym się żywiły na tej jednej wyspie?! I czemu się jej trzymały kurczowo. Przy takim tempie rozmnażania mogły już panować nad wszystkimi wysepkami oceanii.

amisttad

nie masz nad czym rozmyślać? zacznijmy od tego, że ten odmóżdżacz nie powinien w ogóle powstać. kto dał na to pieniądze w ogóle...

adeck92

SyFy, od nich pochodzą te wszystkie Behemoty, Strefy 51, Roadkill, Aztecki T-Rex itd...

ocenił(a) film na 4
adeck92

Nie jest to najgorszy film jaki widziałem. Są gorsze, znacznie gorsze od tego. Ten przynajmniej nie nudzi. Jako że to nie jest produkcja amatorska to znak że ktoś wyłożył na taki film 1,5mln usd. Więc sądzi że się mu to zwróci, Jak byś chciał wiedzieć to kasę wyłożyły New Symphony Pictures oraz Clockwork Planet. A Syfy to jedynie dystrybutor był tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones