PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=447688}
2,5 877
ocen
2,5 10 1 877
Starcie w przestworzach
powrót do forum filmu Starcie w przestworzach

wiecie moja opini będzie inna,film mi się spodobał.to był chyba pierwszy film klasy c który mi sie spodobał,fabuła fajna nawet.oczywiscie na wielki - to efekty specjalne,początkowe sceny z samolotem zrobionym komputerowo błee.no cóż z drugiej stroyn kosmiczna gorączka była koszmarem,a musze przyznać ze aktorki były niezłe takie 5/10

kapitanBecker66

To jakie filmy ty oglądasz,skoro ten Ci się przypodobał?

witeksitkowski

Asylum, Sy Fy Pictures, Cinetel (John Terlesky z tej wytwórni też maczał palce w Warbirds - a teraz na TV Puls puszczają niezłego 'Cerberusa Strażnika otchłani').

ocenił(a) film na 1
kapitanBecker66

Klasy C???
IMO Z, o ile nie Ź :P

ocenił(a) film na 2
kapitanBecker66

Po części się z Tobą zgodzę, bo równiez uważam, że to jeden z lepszych (względnie lepszych) horrorów klasy "c" (może być i "z" jak ktoś tak woli). Jeżeli chodzi o fabułę, to nie jest aż tak tragicznie, a obecność prehistorycznych pterodaktyli dodała temu filmowi uroku (w końcu to sci-fi). Efekty specjalne sprawiają, że prędzej mu do komedii niż horroru. Na plus liczne powietrzne pojedynki, które potrafiły rozśmieszyć, a dialogi wypowiadane przez "aktorów" porażały prostotą. W tym miejscu należy wspomnieć o aktorkach, których uroda spowodowała, że nie zasnąłem w połowie filmu. Natomiast samą grę aktorską wypadałoby przemilczeć, bo miałem wrażenie, że cała obsada została pozyskana z jakiejś ulicznej łapanki, bądź wytypowana na drodze losowania.

Dodam jeszcze, że wygląd jak i animacja pterodaktyli prezentowały się całkiem znośnie (jak na niskobudżetowe kino) i szkoda, że krwistych scen z ich udziałem nie było więcej. Pewnie się ze mną nie zgodzicie, ale moim zdaniem, ten film miał potencjał i gdyby twórcy dysponowali budżetem rzędu 200 milionów $ a nie 1,5 mln, to dzis oglądalibyśmy efekciarskie kino akcji z domieszką horroru rodem z USA.

ocenił(a) film na 4
openminded

To był horroro? Ja myślałem ze jakiś sf z elementami przygody :D Film jak koledzy wspominali klasa C, ale dało się oglądać ba nawet idiotyczne sceny czy drętwę dialogi aktorów nie przeszkadzały, czasem można się było nawet z nich pośmiać:D

Ot taki film na zabicie czas jak dal mnie 4/10

ocenił(a) film na 3
przemek_klaja

weźcie pod uwage zę to film niskobudżetowy.ja osobiście co prawda preferuje produkcje wyrszych lotów ale film niezły jak na swój budżet(kosmiczna gorączka miała budżet większy o 1 milion dolarów a wyszła klapa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones