PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142282}

Starsza pani i gołębie

La Vieille dame et les pigeons
7,7 2 575
ocen
7,7 10 1 2575
Starsza pani i gołębie
powrót do forum filmu Starsza pani i gołębie

??????

użytkownik usunięty

Dla tych ciekawskich czemu starsza pani tak tuczy te nieszczęsne gołębie (nie czytac jesli nie chce sie wiedzieć) Bo ta Pani Prosze Pana, najzwyklej świecie że tak powiem (to tak aby przedłużyć posta, aby caly nie wyświetlił sie od razu pod filmem) :)........ma wielkiego przerosnietego, gołebiożernego KOTA! :)

Ale to nie jest prawdziwy kot, tylko przebrana sprzątaczka.

użytkownik usunięty
speiderman

kolega oglądał chyba jakąś zaginioną wersje, która do tej pory nie ujrzała światła dziennego, bo w "oficjalnej" :) jest jak najbardziej kot

ocenił(a) film na 10

jak to? ja też widziałam wersję ze sprzątaczką przebraną za kota...

ocenił(a) film na 9
Makura_gaeshi

przynajmniej taka jest na youtube o tej z prawdziwym kotem nie słyszałam

ocenił(a) film na 7

ja tez ogladalam wersje ze sprzataczka...:)tak czy inaczej film ma swoj niepowtarzalny klimat:)

ocenił(a) film na 5
kaspar9

Oczywiście, że to sprzątaczka przebrana za kota. Wystarczyło uważnie oglądać(po zębach można było poznać).

ocenił(a) film na 8

Bo to można interpretować na dwa sposoby. Może to być sprzątaczka przebrana za kota, albo kot przebrany za sprzątaczkę :) ta 2ga wersja jest ciekawsza wg mnie :) Zauważyliście obraz na ścianie staruszki? Młodą, szczupłą kobietę z kotem na kolanach?

ocenił(a) film na 7
Martinezzz

wszystko pomyliliscie. babcia jest kotem a sprzataczka jest przebrana za babcie - ale nie jest nią.

ocenił(a) film na 8
Martinezzz

Ale po co kot by się przebierał za sprzątaczkę?jakie by mu to przynosiło "korzyści"?raczej nieee

ocenił(a) film na 9
pazyfae

Oglądałem to jak miałem 10 lat na Canal+ i byłem przerażony.

ocenił(a) film na 8
Munkustrap

Słusznie :D

ocenił(a) film na 6
Martinezzz

good point

ocenił(a) film na 8
Martinezzz

Babcia to babcia.Nikt się za nią nie przebrał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones